گزارش

https://telegram.me/davarzannews

https://telegram.me/davarzannews

بزرگترین مجتمع چندمنظوره  کشور/عکس

One comment on “گزارش

 1. سیدرضا فیض آبادی گفت:

  منافع شخصی حسین مقصودی در رهگذر طرح استیضاح وزیر کار!

  حسین مقصودی نماینده سبزوار که با موج اصلاح طلبی سوار بر امواج احساسات مردم شد و به مجلس رفت اکنون در تلاش برای برکناری رییس اصلاح طلب سازمان بهزیستی است تا یک بانویی که از سفارش شدگان و احتمالا بستگان ایشان است را بر مسند ریاست سازمان بهزیستی بنشاند.
  مساله دومی که مشکل اصلی نماینده سبزوار با وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی است و برای همین در صدد رای مثبت به استیضاح علی ربیعی وزیر کار می باشد درخواست هایی است که نماینده شهرمان از وزارت کار داشته و از آنجا که بازتاب این درخواست ها(مستند است و نزد سایت ما محفوظ می باشد) خیلی اخلاقی نیست به موقع آن را خواهیم گفت ، فقط بسنده می کنیم به این موضوع که آقای وکیل مردم سربلند و سربدار سبزوار بجای رفع مشکلات مردم دنبال فاصله انداختن بین وزرا و هیات دولت با سبزوار است.
  جالب است بدانید که وزیر کار یکی از مشاوران اصلی مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی ، مشاور ارشد دولت دکتر خاتمی و معاون دکتر روحانی در شورای امنیت ملی بوده است و از جمله وزاری پرکار در دولت های یازدهم و دوازدهم تاکنون می باشد.
  هر چند بنابر اخبار موثق طرح استیضاح وزیر کار که روز سه شنبه در مجلس عنوان می شود رای نخواهد آورد اما دود این گرد و خاک حسین مقصودی نماینده سبزوار به چشم مردم خواهد رفت.
  در حقیقت حسین مقصودی فقط به دو دلیل که منافع شخصی خودش می باشد در تلاش برای استیضاح وزیر کار است و اگر از این رهگذر (حتی در صورت اینکه استیضاح رای بیاورد یا نیاورد ) منافع مردم سبزوار مد نظر قرار می گرفت بازهم مردم از مقصودی حمایت می کردند ولی روز چهار شنبه عین درخواست های حسین مقصودی از وزیر کار را با سند در همین سایت خواهیم آورد تا شما عزیزان بدانید که نماینده شهرمان به دنبال چه منافعی از طرح استیضاح وزیر کار بوده است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.