راهپیمایی روز قدس در شهرستان داورزن برگزار شد

راهپیمایی روز قدس در شهرستان  داورزن برگزار شد

همزمان با سراسر کشور راهپیمایی روز قدس با حضور آحاد مردم شهرستان   داورزن در مرکز این شهرستان برگزار شد.

روزه داران  شرکت کننده در این همایش سیاسی  مسیر گلزار شهدای شهر داورزن تا جایگاه نماز جمعه این شهرستان را با  دادن شعارهایی  راهپیمایی کردند.

در این راهپیمایی تظاهر کنندگان با شعارهای همیشگی مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و شعار الله و اکبر خامنه ای رهبر،آتش به جان مردم،از شرر امریکاست،جنایت اسرائیل جنایت امریکاست،این همه قتل وغارت حمایت امریکاست، حضور قدرتمند خود را در خیابانها در حمایت از مردم فلسطین را  به رخ جهانیان کشیدند.

در طول این راهپیمایی ، راهپیمایان با آتش زدن پرچم آمریکا و رژیم صهیونیستی اوج نفرت و انزجار خود را ازاقدامات وحشیانه آنان در کشورهای مسلمان را به نمایش گذاشتند.

از روحانیون مستقر در داورزن نیز در این مراسم با تقدیر از حضور مردم در راهیمایی روز قدس آن را حمایت از ملت مظلوم فلسطین و حقوق مسلمانان جهان دانست.

حجه الاسلام محمد مزینانی در ادامه به تبین اقدامات دد منشانه دشمنان اسلام پرداخت و گفت: آنچه جاودانی است اسلام است و مردم ومسلمانان باید در خدمت به دین تلاش کنند تا عظمت وبرتری اسلام همیشه باقی بماند.

وی خاطرنشان کرد:هدف اسلام به عنوان یک حکومت واحده ،همیشه اصلاح در کل جهان بوده وهست که این مغایر با اهداف استکبار ودشمنان است.

در پایان این راهپیمایی قطع نامه ای در چند بند قرائت شد که در آن برحقوق  مسلم مردم کشورهای اسلامی و دفاع از مردم مظلوم فلسطین تا انحلال رژیم صهیونیستی تاکید داشت. .

گفتنی است حضور گسترده مردم سطح شهرستان در این راهپیمایی چشمگیر بود که جای تقدیر دارد.

 

2 comments on “راهپیمایی روز قدس در شهرستان داورزن برگزار شد

  1. ناشناس گفت:

    روز قدس در داورزن برایم تداعی کننده اختلاف داورزن وبیزه است روزی راخواهم دید که مردم داورزن قیام کنند درمقابل این ظلم وستم بایستندمگرفرقی بین بیزه و… هست هردو غاصب هستند

  2. باسلام و آرزوی ادب
    قیام!
    برای این دوست گرامی که هنوز هم خدا می داند در چه اوهامی به سرمی برد و در کجا سیرمی کند متأسفم آخر این چه ادبیات سخیفی است که به کار می بریم آخر این برادرکشی تاکی ! ما که توفیق حضور نداشتیم اما آنچه در عکس پیداست این ساداتی که در جلوی مجلس نشسته اند به نظر می رسد از اهالی خوب و فهیم بیزه می باشند که خیلی مودبانه حضور دارند حالا چه چیزی این همشهری گرامی را به قیام واداشته والله و اعلم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Fatal error: Call to undefined function setPostViews() in /home/davarzan/public_html/wp-content/themes/SilverOrchid/single.php on line 52