تعدادی از اعضاء شورای اسلامی شهر خواستار برگزاری سالگرد دکتر علی شریعتی در سبزوار شدند

مسعود پسندیده :

تعدادی از اعضاء شورای اسلامی شهر خواستار برگزاری سالگرد دکتر علی شریعتی در سبزوار شدند

نایب رییس شورای اسلامی شهر در صفحه اجتماعی خود نوشت: سالهاست که سالگرد دکتر شریعتی بصورت غریبانه ای در مزینان برگزار می گردد. از طرفی همشهریان مزینانی به این اتفاق خرسندند که سالگرد دکتر شریعتی در زادگاهش برگزار می گردد، از دیگر سو، برخی از مسئولین عافیت طلب، با حمایت از برگزاری سالگرد در مزینان، خود را از حاشیه های ممکنه دور نگه می دارند.
به گزارش داورزن نیوز به نقل از سبزوارنیوز، مسعود پسندیده با تأیید این مطلب به خبرنگار ما گفت: کم لطفی این دسته از مسئولان در خصوص عدم پرداختن به مسایل مرتبط با دکتر علی شریعتی در سبزوار، محدود به سالگرد او نمی شود، شاهدیم حتی در سرود ویژه سبزوار که توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی وقت تهیه شد، در کمال تعجب، نامی از دکتر شریعتی که افتخار سبزواری هاست برده نمی شود.
وی افزود: به عنوان یک جوان و به نمایندگی از مردم شهر سبزوار، در جلسه پیش روی شورای اسلامی شهر، پیشنهاد برگزاری این مراسم در “عصر” بیست و نه خرداد در شهر سبزوار را با همراهی دیگر اعضاء محترم ارائه خواهیم داد و امیدواریم با تصویب این پیشنهاد، بتوانیم قسمتی دیگر از وظایف فرهنگی مذهبی خود را با پاسداشت این بزرگ مرد تاریخ سبزوار و ایران، به انجام برسانیم.
پسندیده با ابراز نگرانی از کم توجهی به این چهره انقلابی و بزرگ که مورد تأیید مقام معظم رهبری نیز هست، اظهار داشت: چرا باید مسئولی در این باره با بیان اینکه سبزوار یک خیابان و یک مدرسه و یک مجسمه به نام او (دکتر شریعتی) دارد، مناسبت های مختلف ایشان را در سبزوار برگزار کنیم!؟ این نگاه واقعا جای تأمل دارد.
وی در ادامه تصریح کرد: تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر خواهان برگزاری مراسم سالگرد شهادت دکتر در سبزوار و نه در زادگاه ایشان در روستای کاهک هستند.
شایان گفتن است مراسم سالگرد دکتر علی شریعتی با حضور تنی چند از مسئولان و چهره های فرهنگی همه ساله در مزینان برگزار می شود.

1 دیدگاه برای «تعدادی از اعضاء شورای اسلامی شهر خواستار برگزاری سالگرد دکتر علی شریعتی در سبزوار شدند»

  • خرداد ۳۱, ۱۳۹۳ در t ۸:۵۱ ق.ظ
    Permalink

    خدا رو شکر حداقل یک نفر حرف ما رو تایید که دکتر شریعتی اصالتا کاهکی هستند و مزینانی ها خودشون رو به جناب دکتر چسبوندن به عنوان “مزینان زادگاه شریعتی”درصورتی که اینطور نیست

    پاسخ دادن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.