مراسم تشییع دوجوان مزینانی درزادگاهشان برگزارشد+عکس

صبح امروز شنبه سوم اسفند ماه مراسم تشییع جنازه دو جوان مزینانی در زادگاهشان مزینان برگزار شد.

به گزارش شاهدان کویرمزینان ؛ پس از مراسم تشییع دو جوان ناکام مزینانی حبیب مزینانی (شریفی) و سید رسول میرشکاری که با حضور کم سابقه مزینانی های قدرشناس در تهران برگزارشد ، این دو پرستوی مهاجر برای خاکسپاری به زادگاهشان مزینان رهسپار شدند و صبح امروز در بهشت علی (ع) مزینان آرام گرفتند.

این دو جوان سحرگاه روز پنجشنبه اول اسفند در خیابان پیروزی تهران دراثر سانحه تصادف به دیار باقی شتافتند و روز جمعه پس از مراسم بزرگداشت سردار شهیداسلام حاج محمد مزینانی در مهدیه مزینانی های مقیم تهران تشییع شدند.

اهالی منطقه چهارصد دستگاه حضور مزینانی ها دراین مراسم را بی نظیر دانسته و یکی از شهروندان تهرانی اظهار نمود: این جمعیت پس ازانقلاب دراین منطقه بی سابقه بوده است !

سایت داورزن نیوز به خانواده این دوجوان تسلیت گفته وآرزوی بقای عمر برای بازماندگان را خواستار است.

i9gm79199oa79pxvb3fbt4n3az5jisy956nmw4fu

2 دیدگاه برای «مراسم تشییع دوجوان مزینانی درزادگاهشان برگزارشد+عکس»

 • فوریه 24, 2014 در t 12:25 ب.ظ
  Permalink

  پاسخ ما
  باسلام وعرض ادب
  استادگرامی ضمن تشکر وقدردانی از ابراز همدردی شما و همشهریان مهربان وقدرشناس شهرستان داورزن و روستاهای تابعه درذیل خبر دوم اسفند ماه با عنوان :مراسم تشییع جنازه دوجوان مزینانی امروز برگزار می شود. به مطلب اهداء عضو اشاره شده است

  پاسخ دادن
 • فوریه 25, 2014 در t 6:28 ب.ظ
  Permalink

  با سلام ما شهروندان داورزن نیز این سوگ بزرگ را به همشهرستانهای ارجمند مزینانی مان تسلیت گفته ما را در غم خود شریک بدانید

  پاسخ دادن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.