تاکید اموربانوان بر توانمندسازی زنان است

مشاور اموربانوان فرمانداری‌داورزن در حاشیه افتتاحییه نمایشگاه توانمندی زنان داورزن ظهرامروزبه خبرنگار فارس گفت:یکی از برنامه‌های امور بانوان،توانمندسازی زنان است که کمسیون اقتصاد پارلمان زنان نیز براین امر تاکید دارد.

فاطمه داورزنی افزود:ایجاد نمایشگاه می‌تواند گام موثری برای نمایش دادن توانمندی های بانوان و مصولات آنان در راستای خودکفایی و تولید باشد.

وی گفت:بررسی و آموزش توانمندی‌های بانوان نیز یکی از اهداف این نمایشگاه است تا نقاظ ضعف و قوت بانوان در ارائه مصولات بهتر مورد بازبینی قرارگیرد.

داورزنی این نمایشگاه را دومین نمایشگاه توانمندی‌های زنان شهرستان‌داورزن عنوان نمود و گفت:در این نمایشگاه،غرفه های زیادی از نمونه فعالیت‌های پایگاه‌های بسیج خواهران،توانمندی‌های مددجویان کمیته امداد و بهزیستی،گیاهان دارویی،طرح روستای پاک،جشنواره غذای محلی،بوم گردی،بهداشت ودرمان،صنایع دستی و گردشگری،آسیب‌های اجتماعی،نیروی‌انتظامی،کتابخوانی،مشاوره وقف،و خانواده و.. ایجاد شده است که می تواند تشویقی برای ایجاد بازارچه های محلی باشد.

این فعال در اموربانوان شهرستان از استقبال برخی غرفه‌ها در ابتدای بازگشایی خبرداد و گفت:نمایشگاه توانمندی‌های بانوان داورزن به مدت سه روز میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود و برخی از غرفه ها نیز در این ایام محصولات خود را به مشتریان عرضه می‌کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.