حقوق بشر امریکایی برای سرکوب کشورهای مستقل است

حجت‌الاسلام جواد علی‌زاده درخطبه نمازجمعه داورزن که درمحل مصلی‌موقت شهرستان برگزارشداظهارکرد:امروزه حقوق بشر در دست استکبار جهانی وایادی آن برای سرکوب‌کردن وضربه زدن به کشورهای مستقل تبدیل شده است.

وی افزود:مدعیان دفاع ازحقوق بشر که مسلمانان را متهم می‌کنند، خود ناقض اول حقوق بشر در دنیا هستند.

علی‌زاده ادامه داد:اگر  غرب و آمریکا دفاع از حقوق بشر می‌کنند چرا در مقابل جنایت عربستان در یمن ساکتند؟هزارن کودک به خاک وخون کشیده شدند آیا بشر نیستند؟،چرا در مقابل اسرائیل سکوت کرده‌اند ودفاع هم نمی‌کنند؟اما حقوق بشر اسلامی آزادی،عدالت وکرامت برای همه بشر را می‌خواهد.

وی باگرامی‌داشت ۲۳مرداد روز مقاومت اسلامی که روز پیروزی حزب الله لبنان در جنگ۳۳روزه برعلیه رژیم جنایتکار صهیونیستی اسرائیل بودابرازکرد:یاد همه شهدای جبهه مقاومت در سرتاسر عالم را گرامی می‌داریم،این نبرد با نام تموز نقشه جامعی بود که توسط آمریکا،انگلیس،فرانسه واسرائیل واحزاب  14مارس در لبنان که مخالف حزب الله بودند اجراشد و اسرائیل یک شکست تاریخی را تجربه کرد.

 وی با بیان اینکه در این جنگ شکست ناپذیر بودن واقتدار اسرائیل فرو ریخت تصریح کرد:این پیروزی ثمره مقاومت بود همان نکته‌ای که رهبری معظم انقلاب تاکید می‌کنند وراه پیروزی ملت ما برهمه مستکبران عالم است.

امام جمعه اورزن به صدور فرمان مشروطیت در سال ۱۲۸۵ شمسی توسط مظفرالدین شاه در راستای مبارزه با استبداد اشاره‌کرد وافزود:این فرمان  بعدها با نفوذ خارجی‌ها وغربزدگان آن عصر ازمسیرخود منحرف شدونتیجه آن به حکومت رسیدن قلدری مانند رضاخان که جنایات فراوانی کرد وبه شهادت رسیدن مرجع تقلید مرحوم شیخ فضل الله نوری شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.