تجاوزپهپاد امریکا به حریم ایران درس عبرتی برای اهل مذاکره باشد

به گزارش داورزن‌نیوز؛حجت‌الاسلام جواد علی‌زاده درخطبه نمازجمعه داورزن که درمحل مصلی‌موقت شهرستان برگزارشد با اشاره به ساقط‌کردن پهپاد آمریکایی توسط نیروی هوافضای سپاه اظهارکرد:تجاوز پهپاد آمریکایی گلوبال ۲۰۰میلیون دلاری ومعروف به عقاب جهانی به حریم کشور عزیزمان نشان داد که هنوز هم از دشمنی امریکا نسبت به ایران کم نشده است.

وی افزود: فرمانده شجاع سپاه مرزهای جمهوری اسلامی ایران  را خط قرمز دانستند و ابراز داشتند: دستانی که به این حریم تجاوز کنند قطع خواهد شد، این حادثه برای آمریکا و ترامپ  شوک آور و غیرقابل باور و درس بزرگی برای دشمنان به مرزو بوم کشور است.

خطیب جمعه داورزن با بیان اینکه این حادثه درس‌هایی برای نیروهای داخلی و خارجی داشت افزود: این ماجرا درس عبرتی برای دشمنان و امریکا بود تا بدانند دوره بزن دررو تمام شده است و ما اهل جنگ نیستیم اما هرکسی به کشور اسلامی ما تجاوز کند جواب دندان شکن وپشیمان کننده خواهد دید.

وی ادامه داد:طرفداران مذاکره  و کسانی که سخن از مذاکره با آمریکا می زنند عبرت بگیرند و ببینند که لحظه‌ای از دشمنی آمریکا  کم نشده است.

علی‌زاده به مناسبت روز تبلیغ واطلاع رسانی دینی و سال‌روز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی در سال ۱۳۶۰به دستور امام(ره) گفت: مبلغان نقش مهمی در تبلیغ وتبیین فرهنگ نورانی اهل بیت(علیه السلام)در جامعه دارند و در این جنگ نرم دشمنان، مسئولیت سازمان تبلیغات ونهادهای فرهنگی بسیار مهم و سنگین است.

وی با گرامی‌داشت  شهادت شهید بهشتی و یارانش  به دست منافقان کوردل گفت:شهید بهشتی شخصیت کم‌نظیری در انقلاب بودند نقش آن بزرگوار در نوشتن قانون اسلامی خبرگان رهبری ونقش مهم او در قوه قضائیه بسیار تاثیرگذار بود.

امام جمعه داورزن درادامه هفته قوه قضائیه را تبریک گفت و افزود:انتظار مردم از قوه قضائیه اجرای عدالت باجدیت وقاطعیت است رهبر بزرگوار برای رونق اقتصاد وحل مشکلات اقتصادی درکشور فرمودند:دست اختلاس‌گران ومفسدان اقتصادی را با قاطعیت باید قطع کرد تا موانع برطرف شود،این مسیر درست که قوه قضائیه شروع کرده است امیدواریم ادامه پیدا کند. r

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.