امام جمعه:علاقمندان مذاکره جواب صریح رهبری را دریابند

به گزارش داورزن نیوز؛حجت‌الاسلام جواد علی‌زاده درخطبه نمازجمعه داورزن که درمحل مصلی‌موقت شهرستان برگزارشدبااشاره به سخنان رهبرمعظم انقلاب اظهارکرد:کسانی که به‌دنبال مذاکره با امریکا هستند رهبری با صراحت فرمودند: مذاکره با آمریکا سم است وهیچ ایرانی با شعور دنبال مذاکره با امریکا نیست

وی افزود: هنوز عده‌ای در داخل کشور در تلاشند با آمریکا مذاکره شود،حتی رئیس جمهور آمریکا گفت منتظر تماس ایرانی‌ها هستم که آقا به صراحت جواب همه این حرف‌ها را دادند و تجربه چند ساله برجام گواه بر این معناست.

امام جمعه داورزن به ادامه سخنان رهبری پرداخت و افزود:آنچه آمریکادر مذاکره به دنبال آن است مسائل موشکی وعمق راهبردی ایران در منطقه است که این ها را از مابگیرند،این مذاکره با آدم حسابی هم غلط است این ها که آدم حسابی هم نبوده وبه چیزی پایبند نیستند.

وی درباره جنگ آمریکا علیه ایران اشاره کرد وگفت: بیشتر جنگ روانی است،نه ما به دنبال جنگ هستیم ونه آنها که می‌دانند  به نفعشان نیست،این برخورد،برخورد اراده‌هاست واراده ما قوی‌تر است چون ما علاوه براراده خود،توکل به خدا هم داریم،لذا جنگ نخواهد شد، وگزینه قطعی ملت ایران مقاومت وثمره آن پیروزی است ودر سیاست مقابله با جمهوری اسلامی هم قطعا آمریکا شکست خواهدخورد.

خطیب جمعه داورزن به نکاتی از خطبه شعبانیه درباره عظمت ماه رمضان اشاره کرد و افزود:این شب‌ها، شب‌های دعاست کسی که دعا نمی‌کند وخود را ربط ونیازمند به خدا نداند و مستقل بداند،استکبار ورزیده واز حقیقت بندگی دور شده است.

وی با بیان اینکه ماه رمضان از بهترین ایام برای اجابت دعاست ابرازکرد:چون بعضی از زمان‌ها ومکان‌ها در اجابت دعاها تاثیر دارند ودر روایتی از امام باقر(علیه السلام)آمده است:خداوند بنده‌ای را که زیاد دعا کند دوست دارد.

علی‌زاده در پاسخ اینکه چرا بعضی از دعاها به اجابت نمی رسند و برای اجابت دعا چه بایدکرد؟ اظهارکرد:به فرموده قرآن کریم خداوند متعال دعاها را به اجابت می‌رساند،اما باید آداب دعا رعایت شود  ودعا کردن با اخلاص باشد وخداوند را از روی بیم وامید بخوانیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.