نتیجه سند۲۰۳۰ درست‌کردن سرباز برای غرب است

حجت‌الاسلام جواد علی‌زاده درخطبه نمازجمعه داورزن که درمحل مصلی‌موقت شهرستان برگزارشدبا اشاره به سخنان رهبری پیرامون سند۲۰۳۰ دردیدار با فرهنگیان گفت: معلمان پایه‌ریز تمدن نوین هستند و این مسئولیت خطیر برای قشر ارزشمند کشور است.

وی با بیان اینکه رهبری ،نتیجه این سند را به معنای درست‌کردن سرباز برای غرب توسط معلمان دانستندافزود:مبنای این سندتغییر  نظام آموزشی ما ،سبک زندگی وفلسفه حیات و آموزش  بر اساس مبانی غربی به کودک است.

علی‌زاده ادامه داد:در این ایام می‌بینید بعضی از مدارس به بهانه نشاط وشادی آهنگ مبتذل پخش ورقص و آواز به‌راه انداختندکه این حرکت زشت وضدفرهنگی را محکوم می‌کنیم واز مسئولان آموزش وپرورش می‌خواهیم با این‌گونه حرکت‌های خطرناک فرهنگی ونفوذ فرهنگی برخورد جدی کنند.

وی‌گفت:دشمن می‎داند کجا سرمایه‌گذاری کند چون ما به‌دنبال تمدن‌سازی اسلامی هستیم ومهم‌ترین موضوع تمدنی ما تعلیم وتربیت وبزرگترین سرمایه هرکشوری نیروی انسانی آن است که در مدارس ما پرورش می‌یابند واین مسئولیت بسیار خطیری برای معلمان کشور است.

امام جمعه داورزن به جلسه انس با قرآن رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و افزود:قرآن نیاز امروزکل بشریت است که با استکبار ،با ظلم وکفر بالله صریحا مخالفت می‎کند،قرآن بر سر رئیس جمهور یا پادشاهی که عربده برعلیه دیگر کشورها می‌کشد فریاد می‌زند.

وی‌گفت:کشورهای اسلامی به کفاراعتمادکردند آسیبش را دیدند قرآن می‌گوید:به ظالمین اعتماد نکنیدوبه ما یاد داد جز ایستادگی مقابل شیاطین وکفار راهی دیگر وجود ندارد.

خطیب جمعه داورزن در ادامه با اشاره به سال‌روز لغو امتیاز تنباکو به فتوای میرزای شیرازی که ضربه سختی به انگلیس زد ابرازکرد: این قرارداد تنباکو به مدت ۵۰سال بصورت انحصاری برای شرکت رژی به آقای ماژور تالبوت وشرکای اودر اختیار آنها قرار داد و آنها در عوض یک چهارم سود کمپانی را به دولت ایران پرداخت می‌کردند که ضررهای اقتصادی،سیاسی وفرهنگی زیادی به همراه داشت،آنها با این قرارداد انگلیس را بر مقدرات کشورمان حاکم می‌کردند لذا این مرجع بصیر با فتوای تحریم تنباکو باعث شدکه همه مردم حتی افراد واوباش و نیز زنان دربار ناصرالدین شاه قلیان‌ها وچپق‌ها را شکستند،که این معنا نشان از نفوذ علما در بین مردم داشت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.