وقتی اروپا درکمک به هلال احمر ایران دروغ می‌گوید

داورزن‌نیوز،حجت‌الاسلام جواد علی‌زاده درخطبه نمازجمعه داورزن که درمحل مصلی‌موقت شهرستان برگزارشدبا گرامی‌داشت روز جهانی صلیب سرخ وهلال احمر گفت: وقتی اروپا درکمک به هلال احمر ایران هم دروغ می‌گویدایا می شود به آنها اعتماد کرد.

وی به کمک های نداده اروپا اشاره کرد و افزود: اروپا در این سیل اخیر یک کمک ناچیز یک میلیون و دویست هزار یورویی اختصاص داد اما یک دلار برای هلال احمر واریز نشداین هم یک جلوه دیگر که نمی توان به اروپایی ها امیدوار بود آن ها حتی در شرایط سخت وچنین حوادثی کمک نخواهند کرد.اما نیرو های مردمی رزمندگان فاطمیون،زینبیون ،حشدالشعبی عراق آمدند درصحنه وکمک کردند وهلال احمر در این سیل اخیر زحمات فراوان وخدمات ارزشمندی انجام دادند که باید قدر آنها رابدانیم.

امام جمعه داورزن با اشاره به دیدار فرماندهان ومدیران نیروی انتظامی با رهبر بزرگوار اظهارکرد:اقتدار ومهربانی دوعنصر مکمل نیرو های انتظامی بوده که نیروی انتظامی در قضیه خدمت‌گزاری به مردم در سیل اخیر خوش‌درخشید.

وی با اشاره به اینکه توصیه رهبری برخورد جدی با قاچاق و فضای مجازی است افزود:یکی از موانع تحقق رونق تولید ،قاچاق است،امروز با قاچاق دوطرفه روبه روهستیم و ناامن‌شدن فضای مجازی را موجب ضرر وزیان مردم دانستندو تا زمانی قاچاق کالا برقرار باشد رونق تولید به معنای درست انجام نخواهدشد.

علی‌زاده ادامه داد:آنچه باعث نگرانی همه دلسوزان،مراجع ،نخبگان فرهنگی و رهبرمعظم انقلاب شده است فضای مجازی بوده و نمونه آن حادثه تلخ اخیرشهادت روحانی همدانی است.

 وی گفت:این نا‌امنی آثار مخربی می‌تواند در فضای جامعه داشته و وزارت ارتباطات باید بدون ملاحظات سیاسی وحواشی‌های رسانه‌ای ، نظارت درست واساسی بر این فضا اعمال کند که در این مقطع ،دشمن ،جنگ نرم گسترده‌ای برعلیه ارزش‌های دینی وانقلابی این نظام به راه انداخته و انتظار به حق وقانونی وشرعی ملت از دولت در این زمینه است تاایمان جوانان ما آسیب نبیند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.