بازرسی از طرح ‌های مصوب اشتغال پایدار درداورزن

به گزارش داورزن‌نیوز، اعضای کارگروه اشتغال استان خراسان  و شهرستان داورزن صبح امروز از پنج طرح مصوب  اشتغال پایدار روستایی و عشایری شهرستان که تسهیلات خود را دریافت کرده بودند بازدیدکردند.

سرپرست فرمانداری داورزن در حاشیه بازدید از طرح های دریافت کننده تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری گفت: عزم دولت برای تحقق اشتغال و توسعه روستایی جدی است و با ارائه تسهیلات کم بهره و دیگر حمایت های جانبی به دنبال افزایش تولید و اشتغال روستاییان است.

علیرضا عبدالهی در افزود : خدمت رسانی به روستاییان در بخش های مختلف مهمترین اولویت کاری مسئولان دولت در این شهرستان است و به دنبال هستیم با اشتغال پایدار در روستاها زمینه مهاجرت آنان را کاهش دهیم.

وی ادامه داد : باید نظارت ها قبل ، حین و بعد از پرداخت با جدیت انجام تا هدف واقعی ارائه تسهیلات و در نهایت توسعه اشتغال محقق شود و با این نظارت مستمر و دقیق از انحراف احتمالی در روند این برنامه پیشگیری کنیم.

وی با تاکید بر اهمیت و حساسیت موضوع تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری و لزوم بررسی و نظارت بر اجرای پروژه ها، افزود: نظارت مستمر بر اجرای درست منابع و تسهیلات اختصاص داده شده به پروژه ها در دستورکار دستگاه های اجرایی ذیربط قرار دارد و در صورت مشاهده انحراف، با خاطیان طبق آیین نامه اجرایی این طرح برخورد قانونی خواهد شد.

عبداللهی در ادامه خاطر نشان کرد: توانمندی های این شهرستان در حوزه دامپروری و کشاورزی ، دارای بستر مناسبی برای توسعه اشتغال و حمایت از جامعه روستایی و عشایری است.

اعضای کارگروه اشتغال استان و شهرستان از ۵ واحد شامل:گاوداری٬ دامداری ، پرورش  ماهی و  گلخانه ای دیدن کردند. ت و به د�

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.