عملکرد نیروی انتظامی در ایام نوروز شایسته قدردانی است

نماینده مردم ۵ شهرستان استان خراسان رضوی در مجلس شورای اسلامی در جلسه مدیریت بحران داورزن گفت: عملکرد شایسته نیروی انتظامی در ایام نوروز و سیل اخیر جای قدردانی دارد .

به گزارش داورزن نیوز،دکتر” حسین مقصودی” در این جلسه با تقدیر از تلاش های شبانه روزی کارکنان پلیس در تامین امنیت شهروندان در تعطیلات نوروزی و همچنین سیل اخیر که چند نقطه کشور را درگیر کرده، گفت: تعهد کاری و ولایت مداری با ارزش ترین ملاک در بین مسئولان نظام می باشد که نیروی انتظامی در تمامی موارد به این تعهدات به خوبی عمل کرده است .

نماینده مردم شهرستان های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن در مجلس شورای اسلامی گفت: ایجاد امنیت پایدار به عهده نیروی انتظامی است و همین امر باعث می شود که حوزه مبارزه و مقابله پلیس با مخلان نظم و امنیت از مرزها تا شهرها گسترده شود.

دکتر مقصودی از زحمات و تلاش های بی شائبه سبزپوشان نیروی انتظامی در استقرار نظم و امنیت قدردانی کرد و افزود: امروز تهدیدات و بحران هایی در حوزه اجتماعی وجود دارد که در مقابله با این هجمه ها، امنیت کشور مرهون زحمات نیروی انتظامی است که در حاشیه و داخل کشور از این امنیت خالصانه حراست و پاسداری می کند.

نماینده مردم ۵ شهرستان استان خراسان رضوی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در حوزه امنیت، نیاز به تعامل و هماهنگی همه ارگان های ذیربط می باشد و بحمد ا… این تعامل و یک دلی در سطح مسئولان و مدیران شهرستان داورزن مشهود است.

وی همچنین امنیت و سلامتی را از نعمت های بزرگ دانست و افزود: اگر امروز فضایی امن و مطلوب در سطح جامعه داریم، حاصل زحمات، ایثار و از خودگذشتگی نیروی انتظامی است.

حسین مقصودی افزود: نیروی انتظامی مظهر اقتدار نظام است و این موضوع را بارها به اثبات رسانده است.

وی با اشاره به اینکه امنیت حال حاضر مرهون تلاش های نیروی انتظامی است گفت: وجود این چنین نیروهای ولایی در کشور یک نعمت است، پاسداری از ارزش های والای انقلاب وظیفه سنگین و در عین حال حساس است که نیروی انتظامی به خوبی توانسته از عهده آن برآید.

این مقام مسئول افزود: به برکت ماموران نیروی انتظامی و در راس آن فرمانده معظم کل قوا در کشور نظم و امنیت حکم فرما است که باید قدر این نعمت را دانست و در حفظ آن تلاش کرد.

مقصودی در ادامه سخنان خود مردم را بزرگترین سرمایه اجتماعی کشور دانست و اظهار داشت: قدرت کشور ما متکی به مردم است و هر حکومتی که مردم از آن رضایت داشته باشند در آن کشور ثبات و امنیت وجود دارد لذا باید قدر این مردم را بدانیم و در خدمت به آنان از هیچ تلاشی دریغ نکنیم.

نماینده مردم شهرستان های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن در مجلس شورای اسلامی در پایان فلسفه وجودی مسئولان در نظام اسلامی را خدمت به مردم و کسب رضایتمندی شهروندان دانست و افزود: آنچه در نزد خداوند متعال و در حریم پاسداری از خون شهدا ارزشمند است نماد خدمت رسانی به مردم می باشد.#/
منبع:پایگاه خبری پلیس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.