امام جمعه:اقدام اخیرامریکا فروش صفر نفت ایران است

به گزارش‌داورزن نیوز،حجت‌الاسلام جواد علی‌زاده درخطبه نمازجمعه داورزن که درمحل مصلی‌موقت شهرستان برگزارشدبااشاره به اقدام خصمانه اخیرآمریکا گفت: لغو معافیت خرید نفت از ایران توسط کشورهای خریدار نفت ایران اقدام خصمانه دیگری برای تحریم کامل نفت ایران است که می‌خواهند فروش نفت ایران را به صفر برسانند.

وی افزود:تنها کشوری که از این اقدام  حمایت کرده‌است اسرائیل خبیث ونتانیاهونخست وزیر جنایت‌کار این رژیم منحوس است  وکشورهای زیادی از جمله چین به این اقدام اعتراض کرده‌اند.

وی با بیان اینکه مسئولان ما هم بایدقاطعانه عمل‌کنند ادامه داد:اگر امریکا این نقشه شیطانی خود را عملی‌کند مسئولان باید همانگونه که رئیس جمهور محترم اعلام کردند تنگه هرمز را ببندند وکوتاه نیایندو دشمنان بدانند اگر برای ایران فروش نفت نباشد دیگرکشورها نباید بهره‌مند شوند.

امام جمعه داورزن با گرامی‌داشت روز کارگرافزود:کارگران از فعال‌ترین اقشار جامعه هستندکه باید دولت‌مردان از این قشر زحمت‌کش با درآمدکم حمایت کنند،کارهایی انجام شده اما هنوز خیلی با نقطه مطلوب فاصله داریم  نیازمند همت بیشتر مجلس و دولت است.

وی به دیدارنخست‌وزیر پاکستان با رهبرمعظم انقلاب اشاره‌کرد وافزود:رهبرانقلاب نکات ارزشمندی را یادآورشدند وفرمودند:روابط خوب به نفع هردوکشوراست اما این روابط،دشمنان جدی دارد که باید برخلاف میل آنها،همکاری وارتباطات در بخش‌های مختلف تقویت شود.

علی‌زاده بیان‌کرد:گروه‌های تروریستی،عامل ناامنی درمرزها هستند،یکی از اهداف آنان آلوده‌کردن روابط دوکشوراست که مسئولان هردوکشور باید توجه ویژه به این نکات داشته‌باشند.

وی فرارسیدن سال‌روزشهادت مظلومانه استاد شهیدمطهری را تسلیت گفت وافزود:شهیدمطهری، معلمی دلسوز برای جامعه بود ودر آن دوره‌ی سخت که کمونیست والتقاطی‌ها هجمه گسترده برعلیه ارزش‌های دینی بوجود آوردند نقش مهمی ایفا کرده ومبارزه گسترده در جبهه فرهنگی برعلیه شبهات داشتند.

امام جمعه داورزن خاطرنشان‌کرد:معلمان وفرهیختگان عزیز را همان‌گونه که امام راحل(ره) ورهبر معظم انقلاب تاکیدکرده اند به مطالعه آثار این دانشمند بزرگ اسلامی دعوت کرده و امروزه که دشمنان در جنگ نرم ،اصول واعتقادات وباورهای مارا مورد حمله قرار داده‌اند،مطالعه آثار این اندیشمند اسلامی تاثیر فراوانی برحفظ باورهای دینی ما می‌تواند داشته باشد. c31825762

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.