امام‌جمعه داورزن:حرکت اخیر امریکا طرفداران مذاکره را ناامیدکرد

حجت‌الاسلام جواد علی‌زاده درخطبه نمازجمعه داورزن که درمحل مصلی‌موقت شهرستان برگزارشدبا محکوم کردن حرکت نابخردانه واحمقانه رئیس جمهور آمریکا در قرار دادن نام سپاه پاسداران در فهرست گروه تروریستی اظهارداشت: این مسئله نشان داد کسانی که کور سوی امیدی به مذاکره با امریکا داشته اند کاملا ناامید شدند وامید خودرا به طور کلی از آمریکا که به تعبیر رهبری جزخسران وضرر برای ملت نخواهد داشت قطع کنند.

وی افزود:امیدواران به مذاکره به فرزندان شجاع خود در ارتش وسپاه وسایر نیروهای مسلح وملت شجاعمان امید داشته باشند.

وی با بیان اینکه  این حرکت امریکابیشتر جنبه تبلیغاتی داردابراز داشت:این حرکت عمق خباثت آمریکایی‌ها را نسبت به ملت ایران اسلامی نشان می‌دهد ونشان از عجز واستیصال آنها در مقابل ملت ونظامیان شجاع ماست.

علی‌زاده گفت:ملت ما ومسئولان با تمام قدرت از سپاهیان عزیز،فرزندان شجاع این ملت حمایت خواهیم‌کرد واعلام می‌کنیم آمریکا از ما عصبانی باش واز این عصبانیت بمیر،اما آرزوی تسلیم شدن مردم ومسئولان ما را با این فشارها به گورخواهید برد و انشاالله با همت این ملت شجاع،سپاهیان عزیز،نیروهای مسلح به تعبیر رهبرعزیزمان به زودی نابودی اسرائیل جنایتکار را خواهیم دید.

وی با ابراز اینکه عربستان را باید ارباب اره‌ها نامید افزود: جنایت هولناک عربستان در مدرسه‌ای در یمن که به شهادت ۱۴ دانش‌آموز انجامید وتعداد زیادی زخمی شدند را محکوم می‌کنیم،عمال عربستانی کاری جز جنایت وبه خاک وخون کشیدن بی‌گناهان ندارند،امیدواریم هرچه زودتر ریشه این جنایتکاران و وهابیت خبیث از روی زمین برچیده شود.

امام جمعه داورزن با تبریک ولادت حضرت علی اکبر(علیه السلام)وروز جوان اظهارکرد:جوانان ظرفیت ارزشمند نظام هستند که رهبری معظم همیشه توجه به آنان داشته اند و مخاطب اصلی رهبر بزرگوار در بیانیه گام دوم جوانان هستند وآقا امیدواری به این جوانان دارند که باید قدر خود را بدانند.

 وی با اشاره به اینکه دولت باید از این ظرفیت عظیم جوانان در بخش های مختلف کشور استفاده کندافزود:امیدوار بودن وتلاش علمی ومعنوی خواسته رهبر بزرگوار از جوانان است  و باید نقش خود را در جامعه اداکنند و دراین حوادث اخیر حضور پرنشاط جوانان را را همه به چشم دیدیم. n

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.