چند خانه قدیمی در روستای مور تخریب شد

سرپرست فرمانداری داورزن در گفت‌وگو با خبرنگار داورزن نیوزاظهار کرد:محورهای مواصلاتی داورزن به سمت سبزوار در دو محور رفت و برگشت در بارندگی‌های شب گذشته و امروز صبح دچار آبگرفتگی شده بود که با تلاش نیروهای امدادی راه باز شد.

علی‎رضا عبدالهی با اشاره به عبور زائران از محورهای مواصلاتی شهرستان داورزن افزود:این  نقاط در محور جاده‌ای  شهر داورزن به سبزوار و روستاهای ریوند و صدخرو  به داورزن باعث کندشدن عبور خودروها شده بود و با همکاری ماشین‌آلات شهرداری و دهیاری‌ها و سپاه و آتش‌نشانی سیل به سمت پل‌ها و مسیل‌ها منحرف و جاده از گل و لای ناشی از سیل شست‌وشو شد.

وی با بیان اینکه خوشبختانه تا کنون هیچ‌گونه خسارت جانی ناشی از بارندگی و سیل در منطقه گزارش نشده است، افزود: در روستای مور چند خانه قدیمی بدون سکنه تخریب شده و به کسی آسیبی نرسیده است.

رئیس ستاد بحران داورزن ادامه داد: با همکاری مردم و کشاورزان و دستگاه‌های اداری مسیر رودخانه‌ها نیز مهار و آب به مسیل‌ها هدایت شد و اکنون شهرستان به وضعیت عادی برگشته است.

عبدالهی در ادامه از مردم، مسافران و گردشگران خواست در کنار رودخانه‌های فصلی و مسیر حرکت سیل اطراق نکنند و زائران برای دیدن سیل یا گرفتن تصاویر در محدود سیلابی و مسیر حرکت جاده‌ای توقف نکنند و مانع از ایجاد حوادث ناگوار شوند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.