امام‌جمعه:همه برای رونق تولید باید همت کنیم

به گزارش‌داورزن‌نیوز،حجت‌الاسلام جواد علی‌زاده درخطبه نمازجمعه داورزن که درمحل مصلی‌موقت شهرستان برگزارشدبااشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب اظهارداشت: همه مردم ومسئولان در راستای شعار رونق تولید باید همت کنیم.

وی افزود: رهبری نظریه گویندگان یا نویسندگان و صاحب‌نظران درباره سال ۹۸ به عنوان سال را رد واین سال را سال فرصت‌ها بیان‌کردند.

وی ادامه داد:این افراد که دائم تهدید را به رخ مردم می‌کشند تحت تاثیر رجزخوانی جنگ روانی دشمنان این ملتند، این واقعیتی است به ویژه سرو صدای رئیس جمهور امریکا بیشتر رجز خوانی وترساندن دیگران به هدف امتیاز گرفتن است که باید مسئولان شجاعانه توجهی به این حرف‌های بیهوده نکنند.

علی‌زاده با بیان اینکه تحریم فرصت است افزود:از تحریم می‌توان استفاده مثبت برد وحرکت وتلاش کرد همانند:تحریم ها در دفاع مقدس که سبب تلاش وکوشش شد،امروز ما در حوزه موشکی ونظامی جزء کشورهای قدرتمند منطقه‌ایم،در اقتصاد هم می‌توانیم این راه افتخارآمیز را ادامه دهیم،البته به تعبیر رهبری با تنبلی وسستی نمی‌شود بلکه نیازمند روحیه جهادی وتلاش وکوشش است.

وی گفت:غربی‌ها نشان دادند که نمی‌توان از آنها انتظار کمک داشت،بلکه از آنان انتظار توطئه،خیانت وخنجر از پشت زدن را می‌توان داشت در برجام ما این مسائل را تجربه کردیم چرا بعد از خروج آمریکا مسائل را حل نکرده و مدام بهانه جویی کردند.بلکه عملا از برجام خارج شدند،.این کانال مالی آنها به شوخی شبیه‌تر است اما شوخی تلخ،خلاصه آن که این سیاست آنهاست،هم ظالمند وهم زورگو وبی منطق وزیاده خواه.

خطیب جمعه داورزن ادامه داد:تلخ‌تر آن که به تعبیر رهبری عده‌ای در داخل، آمریکا واروپا را بزک می‌کنند،نمی‌گذارند مردم وجوانان حقیقت خبیث آنان را درک کنندکه این خیانتی بزرگ به ملت انقلابی ماست  والبته این معنای قطع رابطه با غرب یا دیگران نیست عده‌ای مغالطه می‌کنند،بلکه ما به آنان اعتماد نکنیم،مواظبت کنیم.

وی با اشاره به بارش های اخیر کشور گفت:در اثر بارندگی که در مناطق مختلف کشور آسیب های فراوانی وارد شد که نیازمند یاری هم‌وطنان هستند.

امام جمعه داورزن در رابطه با تغییر وتحول طبیعت از نگاه قرآن کریم اشاره کرد و افزود: درس های بهاردرس توحیداست وخداوند این همه تحول وزیبایی می‌آفریند خالق اوست وبهار جلوه‌ای از رستاخیز وقیامت است،زمین مرده به اذن الهی زنده ،سرسبز وشاداب می‌شود ودرس مهم آن است:زنده شدن مردگان در قیامت هم به اذن الهی اتفاق خواهد افتاد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.