امام‌جمعه:مسئولان پیگیر مصوبات سفر استاندار به داورزن باشند

به گزارش‌داورزن نیوز؛حجت‌الاسلام جواد علی‌زاده درخطبه نمازجمعه داورزن که درمحل مصلی‌موقت شهرستان برگزارشدبااشاره به سفراستاندارخراسان رضوی به داورزن اظهارداشت:درخواست مردم از مسئولان پیگیری و اجرای مصوبات سفر است

وی افزود:سفر استاندار محترم به شهرستان داورزن مایه خرسندی بود  وامیدواریم این سفر برکات زیادی برای حوزه اشتغال وحل مشکلات مردم عزیزمان داشته باشد.

امام جمعه داورزن انتخاب حجت‌السلام سیدابراهیم  رئیسی به ریاست قوه قضائیه از طرف رهبر معظم انقلاب را تبریک گفت و افزود:امیدواریم در دوره جدید ریاست این قوه،دغدغه مهم مردم ورهبر بزرگوارمان که اجرای عدالت و مبارزه با فساد است انشاءالله برطرف شود واین قاطعیت راهمه مردم ببینند که سبب تقویت اعتماد مردم به این نظام الهی خواهد شد.

علی‌زاده با تبریک میلاد باسعادت امیرالمؤمنین،امام الموحدین علی(علیه السلام) در ۱۳ رجب ابراز داشت:سالی که نکوست از بهارش پیداست،امسال آغاز وپایان سال با این میلاد مبارک قرین شد که قطعا مایه خیر وبرکت است.

وی ابراز امیدواری کرد: در این ایام اسراف نکنیم ودر پایان سال کینه‌ها،قهرها،وجدایی را کنار بگذاریم ودرخت مهربانی در دل‌ها بکاریم ودل به دست آوریم تا نوروزی زیبا داشته باشیم.

خطیب جمعه داورزن به برخی از اوصاف متقین پرداخت و اظهارکرد: متقین از خوف الهی بدن‌هایشان لاغر شده‌است و بدانیم صفت خوف،صفت مهمی برای اهل ایمان است،خوف الهی،خوف از حساب قیامت که صفت ارزشمندی است و در سخنان قرآن کریم و ائمه اطهار (ع) بر آن برای مومن تاکید شده است. ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.