گشت بازدید ورفع نواقص بهداشتی در ایام نوروز در داورزن اجرامی‌شود

جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان داورزن با حضور سرپرست محترم فرمانداری و اعضای کارگروه در محل سالن جلسات فرمانداری داورزن برگزار شد.
سرپرست فرمانداری داورزن با تقدیر از اقدامات خوب شبکه بهداشت و درمان شهرستان، از ادارات عضو کارگروه خواست که در ایام نوروزی نسبت به اجرای گشت‌های مشترک، جهت بازدید و رفع نواقص بهداشتی در سطح شهر، اماکن عمومی، اماکن متبرکه و محل‌های اسکان با شبکه بهداشت و درمان شهرستان همکاری کنند.
علی‌رضا عبدالهی در این نشست با اشاره به اهمیت توجه به مسائل بهداشتی و رعایت بهداشت در سلامت افراد جامعه گفت: همه باید برای جلوگیری از شیوع بیماری ها با مراکز بهداشتی درمانی و اداره دامپزشکی همکاری شایسته ای داشته باشیم

فرهاد میری رئیس شبکه بهداشت و درمان  در ادامه آمادگی کامل شبکه بهداشت و درمان شهرستان را در خصوص خدمات‌رسانی در ایام نوروز به مسافران نوروزی اعلام کرد و وظایف هر یک از ادارات را جهت ارائه خدمات هر چه بهتر به مسافران نوروزی تشریح کرد.

سرپرست محترم فرمانداری در ادامه با اشاره به مراسم چهارشنبه آخر سال اظهار داشت: دراین مراسم مسئولان باید تمهیدات لازم را بیاندیشند و اقداماتی انجام دهند تا مشکلی در شهرستان بوجود نیاید. نیروهای ادارات از جمله بیمارستان،هلال احمر، صنعت، معدن و تجارت و نیروی انتظامی در آماده باش کامل باشند.

عبدالهی ساماندهی مراحل سه گانه جمع آوری، حمل و دفن زباله در شهرستان را که با تلاش های  شهرداری و  شورای اسلامی شهر، محیط زیست و شبکه بهداشت حاصل شده است را مطلوب دانست و اشاره کرد :  جمع آوری، انتقال و دفن زباله های  ، درمانی و بیمارستانی تا حدودی ساماندهی شده است و تلاش های زیادی در این راستا صورت گرفته است.

در این جلسه ضمن پیگیری مصوبات جلسه قبل  شهرستان تشکیل و تبادل نظر اعضاء در مورد مسائلی مانند ساماندهی ، راهکارهای پیشگیری از کشتار غیرمجاز دام و بررسی برنامه ی حوادث و بلایای شهرستان،تصمیماتی اتخاذ شد.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.