استاندار با اجرای مدل مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی آمده است تا به مردم ماهیگیری یاد بدهد


مدیرعامل بانک صنعت و معدن کشورنیز در جلسه ستاد فرماندهی اقتصادمقاومتی در داورزن گفت: در جنگ اقتصادی با دشمن نیازمند افرادی مانند علیرضا رزم حسینی هستیم تا به مردم ماهیگیری آموزش داده و زمینه توانمندسازی جوامع محلی را فراهم کنند.

 حسین مهری اظهارداشت: رزم حسینی در دوران دفاع مقدس برای حفاظت از کیان انقلاب اسلامی در سنگر مقابله با دشمن حضور یافت و امروز هم که در جنگ اقتصادی نابرابر قرار داریم، بار مشکلات اقتصادی را به دوش گرفته است.

وی افزود:  همواره ایشان مشوق فعالیت های اقتصادی و توسعه ای بوده اند و امیدواریم منشاء تحولات و تغییرات زیادی در خراسان رضوی باشند.

مهری گفت:استاندار با اجرای مدل مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی آمده است تا به مردم ماهیگیری یاد بدهد و می دانیم که از ابتدای انقلاب اسلامی تا به امروز زیرساخت های بسیاری در حوزه گاز، برق و تلفن ایجاد شده است اما در حفظ جمعیت ساکن در مناطق روستایی و محلی موفق نبوده ایم.

وی با بیان اینکه اوایل انقلاب بسیاری از مناطق کشور از نعمت،آب، برق و گاز محروم بودند اما امروزه زیرساخت های خوبی فراهم شده است تصریح کرد: در چنین شرایطی چرا باید شاهد مهاجرت مردم از مناطق روستایی به حاشیه شهرها باشیم درحالی که از توانمندی مردم غفلت کرده ایم و اگر توانمندی حاصل شود زیرساخت ها توسط خود مردم فراهم خواهد شد.

مدیرعامل بانک صنعت و معدن کشور ابراز داشت: دولت نمی تواند همه مشکلات مردم حل کند و باید از تجربه افرادی چون رزم حسینی  برای استفاده از ظرفیت های موجود در مسیر توسعه و آبادانی شهرستان داورزن استفاده کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.