برخوردار بودن داورزن از مشکلات تامین زیرساخت ها و توسعه در شهرستان است


نماینده دیگر مردم سبزوارداورزن در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه رزم حسینی  استانداری پرتلاشی است افزود: جهادی بودن استاندار دلیل خوبی است تا  شاهد توسعه و آبادانی خراسان رضوی باشیم.

 رمضانعلی سبحانی‌فر با اشاره به اینکه  قرار گرفتن این شهرستان در لیست مناطق برخوردار مشکلاتی را بوجود آورده است اظهار داشت: این وضعیت باعث شده است تا انتظارات مردم داورزن به لحاظ تامین زیرساخت ها و توسعه اقتصادی برآورده نشود

وی افزود: داورزن یکی از بخش های شهرستان سبزوار بود اما ۷سال است به شهرستان ارتقا یافته و ازلحاظ شاخص های منطقه ای، داورزن جزو مناطق برخوردار قرار گرفته و برای سرمایه گذاران مشکلاتی ایجاد شده است.

نماینده مردم داورزن در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نبود واحدهای بزرگ صنعتی و اقتصادی باعث شده است  مبلغی ازمحل مالیات بر ارزش افزوده به شهرداری ها و دهیاری های شهرستان داورزن تعلق نگیرد و این دلیل ضعیف بودن این شهرداری است .

سبحانی فر در ادامه ،اشتغال را مشکل اصلی مردم منطقه دانست گفت: معتقدم که بخش عمده ای از مشکلات در حوزه سرمایه گذاری، با دستور استاندار و تصمیم گیری‎های عملیاتی، حل و فصل خواهد شد. o

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.