امام جمعه داورزن:رویکرد اقتصادی استاندار در راستای تاکیدات رهبری است


امام جمعه داورزن شامگاه دوشنبه در جمع ستادفرماندهی اقتصادمقاومتی استان و شورای اداری در مسجدقبای داورزن اظهارداشت:تاکید رهبری بر اقتصاد مقاومتی است و آنچه استاندارخراسان رضوی در دستورکارقرارداده است در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری است.

حجت الاسلام جواد علی‌زاده با اشاره به اینکه یکی از اهداف دشمن برای ضربه زدن به انقلاب ،جنگ اقتصادی است افزود:فراهم شدن زمینه اجرای مدل مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی با تکیه بر سیاست های اقتصاد مقاومتی  در شهرستان داورزن مایه خرسندی است.

وی به  اجرای مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی در قلعه گنج به عنوان یکی از شهرستان های محروم استان کرمان اشاره کرد و گفت:امیدواریم شهرستان داورزن به عنوان یک شهرستان محروم، هم مانند قلعه گنج به صورت ویژه مدنظر قرار گیرد و شرایط برای توانمندسازی مردم فراهم  و شاهد تغییر و تحول نوینی در آن باشیم.

علیزاده باتاکید بر اینکه مردم ولایت مدار شهرستان داورزن از شاخص برخوردار بودن رنج می برند ابراز امیدواری کرد با تلاش استاندار خراسان رضوی و برطرف شدن موانع پیش روی سرمایه گذاران شاهد شکوفایی ظرفیت های گردشگری و اقتصادی در شهرستان داورزن باشیم و از این طریق از مهاجرت مردم به مناطق شهری جلوگیری و هرچه سریع‌تر از امکانات غیربرخوردار بودن بهره مند شود.

امام جمعه داورزن پس از تاکید بررسی محرومیت قرار دادن داورزن از  رزم حسینی به عنوان فردی با روحیه بسیجی درخواست کرد:با تامین اعتبارات لازم برای ساخت یادمان شهدای گمنام داورزن  سال آینده شاهد تکمیل این پروژه فرهنگی باشیم.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.