دولت جمهوری اسلامی باید مرزبندی خود را با دشمنان حفظ کند

حجت‌الاسلام جواد علی‌زاده درخطبه نمازجمعه داورزن که درمحل مصلی‌موقت شهرستان برگزارشدبااشاره به بیانیه مهم وراهبردی رهبرمعظم انقلاب اظهارداشت:یکی از نکاتی که از اهمیت برخوردار است، دولت جمهوری اسلامی باید مرزبندی خود را با دشمنان حفظ کند.

وی افزود:دولت باید از ارزش های انقلابی وملی خود یک گام عقب نشینی نکند واز تهدیدهای پوچ آنان نهراسد،روابط ما با غرب ،به ویژه آمریکا با اصل عزت،حکمت ومصلحت همراه باشد.

وی با بیان اینکه  جمهوری اسلامی ایران تجدید نظر پذیر واهل انفعال نیست ابراز داشت: جمهوری اسلامی به هیچ بهانه‌ای از ارزش‌هایش که به حمدالله با ایمان دینی مردم آمیخته است فاصله نمی‌گیرد.

علی‌زاده ادامه داد:این نکات مهم است که سیاست خارجی ما را تعیین می‌کند،ما با کشورهای مختلف ارتباط داریم،اما به شرط حفظ عزت ملی‌مان وبا حفظ ارزش‌های‎مان،به همین دلیل مسئولان ما برای رضایت غرب و آمریکا از ارزش‌های انقلابی نباید عقب‌نشینی کنند.

وی با بیان اینکه هرگاه ما از این ارزش‌ها فاصله گرفتیم آسیب‌های فراوانی دیدیم تصریح‌کرد:تصمیم‌هایی که مسئولان عزیز می‌گیرند،باید مصلحت مردم معیار باشد نه راضی‌کردن دشمنان‌مان.

امام جمعه داورزن به fatf  اشاره کرد و افزود:شما می‌بینید در همینfatfرئیس آن دستیار معاون وزیرخزانه‌داری آمریکا است که اکنون به جنگ اقتصادی با ایران اسلامی مشغول است واصرار می‌کنند باید ایران آن را امضا کند.چرا؟ لذا همان‌طور که رهبر عزیزمان فرمودند:از تهدیدهای آنان نباید ترسید واجازه دخالت هیچ کس را نداد وبدانید که هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند.

وی با اشاره به روزهای پایانی سال گفت:مردم عزیز آماده می‌شوند برای عید سال جدیددرخواست ما از مسئولان عزیز آن است برای خدمت رسانی به مردم همت کنند ونیازهای اولیه این ایام و تهیه بسته‌های حمایتی برای خانواده‌های نیازمند توسط دولت می‌تواند کمک زیادی به این افرادکند.همچنین مردم هم در این زمینه همت کنند به یاری هم‌وطنان خود بشتابند که عید برای همه با شادمانی باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.