داشته‌های شهرستان که ریشه در فرهنگ داردمعرفی شود

شناسایی و معرفی داشته‌های مادی و معنوی شهرستان که سرمایه عظیم و ریشه در فرهنگ دارد، بسیار مهم است

شورای فرهنگ عمومی شهرستان داورزن صبح امروز با حضوراعضا درمحل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد
 امام جمعه داورزن به روایتی از امام جواد (ع) در خصوص  تاثیر سخنرانی اشاره و اظهار داشت:هر کس به سخن سخنرانى گوش دهد، او را پرستش کرده است، پس اگر او از خدا سخن بگوید خدا را پرستیده است، و اگر از زبان ابلیس سخن بگوید ابلیس را عبادت کرده است.

حجت الاسلام جواد علیزاده افزود:امروزه نیز جوانان ما در فضای جهانی و مجازی قرار گرفته اند که وظیفه ما را در دادن اطلاعات درست سخت کرده است.
وی افزود: خروجی جلسات شورای فرهنگ عمومی بایستی طوری باشد که ما در جامعه اثار و برکات آن را در کمتر کردن آسیب های اجتماعی و سبک زندگی اسلامی و پیشگیری از معضلات شاهد باشیم.
امام جمعه در ادامه افزود : جلسات شورای فرهنگ عمومی باید به صورت مرتب برگزار و در این جلسات مسائل و مشکلات و آسیب های اجتماعی جامعه احصا و راهکارهای موثر برای رفع این آسیب ها پیشنهاد شود.
سرپرست فرمانداری نیز با اشاره به فرهنگ جامعه اظهار داست :مسئله فرهنگ جوامع یکی از مهم‌ترین مسائل در جامعه اسلامی است و خواستار اهتمام ویژه مدیران درحاکم نمودن روح فرهنگی در جامعه اسلامی هستیم که فرهنگ غالب در هرجامعه‌ای نقش بسیار سازنده و مهمی در نحوه و سبک زندگی افراد ایفا می‌کند.
علی‌رضاعبداللهی در ادامه خاطر نشان کرد : شناسایی و معرفی داشته‌های مادی و معنوی شهرستان که سرمایه عظیم و ریشه در فرهنگ دارد، بسیار مهم است  و باید با نگاه جدی در
فرهنگ سازی وحفظ داشته‌های مادی و معنوی شهرستان  داورزن در راستای ارتقاء جایگاه مناسب شهرستان باشیم.
 سرپرست فرمانداری در ادامه به بازرسی از ادارات اشاره و افزود: بازدید از ادارات برای ارزیابی عملکرد در راستای خدمت رسانی بهتر به مردم موثر است و مدیران گزارش‌های خود را در زمینه پیاده سازی اصول و موارد صیانت از حقوق شهروندان و رعایت اصول عفاف و حجاب همت کنند و با تدوین و ترویج منشور عفاف و حجاب و حقوق شهروندی  در اداره ، برنامه های آموزشی کارکنان را در دستور کار قرار دهند.
 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.