توافقات هسته ای ژنو برای کشورتاثیرات مهمی را به دنبال داشت.

امام جمعه داورزن:توافقات  هسته ای ژنو برای کشورتاثیرات مهمی را به دنبال داشت.

حجه الاسلام محمود مداحی در خطبه جمعه با اشاره به تاثیرات مهم توافق هسته ای ژنو گفت:اذعان غرب  به حق ایران در غنی سازی اورانیوم و تعدیل نسبی تحریم ه است .

وی گفت:این پیروزی مهم ایران است که نشان  داد  گزینه دیپلماسی می تواند مفید باشد نه گزینه نظامی و این محصول  ثمر دادن فرهنگ مقاومت و پایداری در برابر باج خواهی های بین المللی است.

ایشان افزودند:بالا رفتن وزن منطقه ای ایران در کنار بقیه مسائل سیاسی و نظامی است که قدرتهای بزرگ را پای میز مذاکره کشاند و تحریم ها ی جدید را بهم زد.

وی اظهارداشت: انزوای عربستان سعودی و وفادار نبودن قدرت های به رژیم حاکم آل سعود و افزایش نفرت عمومی از عربستان در حمایت آل سعود از تروریست های منطقه ، زمینه های خطرناک شکست را برای سران عربستان بوجود خواهد آورد. و مسائل امنیتی منطقه ( سوریه ، لبنان ، عراق ، یمن و غیره)  حل خواهد شد .

وی در ادامه گفت: نکته مهمی که پس از توافق بوجود آمده ، دروغ پردازی دستگاه حاکمه آمریکا ، ارتباط مستمر شیطان بزرگ با رئیس رژیم اشغالگر قدس نتانیاهو و دلداری دادن به اسرائیلی ها و حمایت از آنهاست.

مداحی گفت:اینها نشان می دهد ، استکبار می خواهد از خوی قلدری و زورگوئی برخورد کند .

امام جمعه داورزن ابراز داشت:نمی شود گفت که ایران با غنی سازی ۵% تا ۲۰% بزرگترین تهدید جهانی است  اما همین گرگ ها ی درنده سیاسی ، اقتصادی و حکومتی جهان با غنای ۹۹% و ساختن هزاران بمب هسته ای و نیز رژیم اسرائیل با ۲۰۰ کلاهک هسته ای هیچ تهدیدی نباشد.

وی گفت:آنان بحث هسته ای را بهانه و پوششی برای وارد کردن فشار و سختی در همه ابعاد بر جمهوری اسلامی قرار داده اند. و موضوع حقوق بشر را نیز بهانه می کنند . بلکه مساله اصلی عصبانیت و ناراحتی شدید غربی ها با محوریت شیطان بزرگ آمریکا ، حرکت پرسرعت و با شتاب ملت ایران برای رسیدن به قله های آرمانی و ایجاد تمدن نوین اسلامی است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.