امام‌جمعه داورزن:توصیه رهبری به جوانان نگاه خوش بینانه به آینده است

به گزارش داورزن‌نیوز،حجت‌الاسلام جواد علی‌زاده درخطبه نمازجمعه داورزن که درمحل مصلی‌موقت شهرستان برگزارشدبااشاره به بیانیه مهم وراهبردی رهبرمعظم انقلاب اظهارداشت:از توصیه های مهم آن خطاب به جوانان است که از جوانان می خواهد، امید ونگاه خوش بینانه به آینده داشته باشند.

وی با بیان اینکه رهبری در بیانیه خود بر ۴۰ سال سیاست تبلیغی ورسانه‌ای دشمن تاکیدکرد افزود: ماٌیوس‌سازی مردم ومسئولان ومدیران باخبرهای دروغ،تحلیل‌های مغرضانه و وارونه نشان دادن واقعیت‌ها،بزرگ کردن عیوب کوچک وکوچک نشان دادن محسنات بزرگ کار دشمن است که متاٌسفانه حتی عده‌ای در داخل سیاه‌نمایی وکارهای بزرگ انقلاب را بیان نمی‌کنند وهمیشه جلوه منفی نظام را نشان می‌دهند.
علی‌زاده با اشاره به مسئولیت مهم رسانه‌ها در این جنگ نرم گفت:در حوزه هنر متاٌسفانه عده‌ای برای جایزه‌گرفتن در جشنواره‌های خارجی چهره سیاه از نظام نشان می‌دهند این همه رشد در حوزه‌های علمی،صنعتی،نظامی وموشکی را نمی‌بینند که آفت است،لذا همگان باید مواظب این توطئه مهم دشمن باشند.
وی با اشاره به توصیه رهبری برای کوشش در جبهه علم وپژوهش که وسیله عزت وقدرت کشور است ابراز داشت:آموزش وپرورش ودانشگاه‌ها وظیفه خطیری دراین زمینه دارند.
وی با بیان اینکه وجدان اخلاقی و شور معنوی هرچه در جامعه رشدکند برکات بیشتری به همراه داردافزود: باید باکانون‌های ضد معنویت واخلاق به شیوه معقول مبارزه کرد واجازه ندهیم که جهنم‌ ها مردم را به زور وفریب جهنمی کنند.
وی افزود:.هم اکنون تهاجم روز افزون دشمنان به دل‌های پاک جوانان،نوجوانان وحتی نونهالان با بهره‌گیری از این ابزارهای رسانه‌ای وتصویری را به چشم خود می‌بینیم،مسئولان فرهنگی مسئولیت مهمی دارند،امروز بخشی از سینما به تبلیغ ابتذال در فیلم‎های سینمایی می‎پردازد،نباید اجازه دهند که به اعتقادات وارزش‎های دینی مردم در این فیلم‎ها توهین شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.