فعالیت گسترده دشمن در جبهه رسانه‌ای است

امام جمعه داورزن نیز درخطبه‌های نمازجمعه این شهرستان، اظهار کرد: یکی از موضوعاتی که جبهه رسانه‌ای دشمن فعالیت گسترده‌ای برای آن انجام می‌دهد، تلاش برای ایجاد تفرقه وجدایی دوکشور شیعه ایران وعراق است.

 

حجت‌الاسلام جواد علی‌زاده با بیان این‌که یکی از اهداف و برنامه‌های دشمن در این ایام، ضربه به عظمت اربعین حسینی است، افزود: ‌گردانندگان جبهه‌ رسانه‌ای دشمن، در خارج کشور و عده‌ای غافل در داخل هستند که باید مراقب بود در دام آمریکا وانگلیس خبیث نیفتیم.

 

وی با اشاره به تشییع ۱۳۵ شهید تفحص‌شده دفاع‌مقدس در روزهای گذشته، ‌گفت: شهدا، راه سیدالشهدا را رفتند و عزت و عظمت امروز ایران اسلامی مدیون خون پاک این شهدا است، پیام آنان ایستادگی در مقابل همه مستکبران عالم تا مرز شهادت مانند امام حسین(ع) است.

 

امام جمعه داورزن ادامه داد: در ایام شهادت سالار و سرور شهیدان عالم باید همه ما در احیای نام آن حضرت بکوشیم.

 

وی به بیان جایگاه امام‌حسین(ع) پرداخت و افزود: جایگاه ایشان جایگاه با اهمیتی برای احیای اسلام بود، بنای اسلام با نبوت رسول مکرم اسلام شکل گرفت اما بقای اسلام با شهادت ابی عبدالله(ع) انجام شد.

 

حجت‌الاسلام علی‌زاده، اشاره‌ای به اهداف قیام سیدالشهدا (ع) کرد و گفت: یکی از مهم‎ترین هدف ایشان، فریضه امر به معروف و نهی از منکر بود و هدف خود را اصلاح امت دانستند که اصلاح در مقابل افساد است.

 

امام جمعه داورزن ادامه داد: بنی امیه، جامعه اسلامی را به فساد کشیده بود و اسلام زدایی، تحریف معارف و بدعت‌گذاری، غارت بیت‌المال، فساد اخلاقی، احیای تعصب‌های جاهلی، کینه و عداوت با آل علی(ع) ازجمله اعمال آنان بود از این رو، امام حسین (ع)  قیام کردند، شهادت را برگزیدند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.