مراسم رژه یگان‌های نظامی در داورزن برگزار شد

مراسم رژه نیروهای مسلح در نخستین روز هفته دفاع مقدس با حضور فرماندار، فرماندهان نظامی داورزن در بلوار امام رضا(ع) با رژه نیروهای ناحیه مقاومت بسیج سپاه داورزن، یگان‌های موتوری و رزمی‌کاران نظامی و بسیج مردمی این شهرستان برگزار شد.

 

در این مراسم رئیس ستاد آمران به معروف و ناهیان از منکر خراسان رضوی گفت: رزمندگان دست از انقلاب، مکتب و امامشان برنداشتند تا به‌شهادت رسیدند یا رنج اسارت و مجروحیت را تحمل‎کردند و پایبند به‌اعتقاداتشان ماندند.

 

سردار علی مولوی افزود: امروز آغاز جنگ صدامیان برعلیه انقلاب اسلامی است اما در همان روز اول ملت غیور ایران نشان داد که در مقابل استکبار جهانی ایستاده است.

 

وی اظهار کرد: تاریخ انقلاب پر فراز و نشیب است و هر فرازی که پیش آمد در حافظه ملت ما ضبط و هر حادثه‌ای برای هوشیاری ملت ماست و اگر فراموش شده بود امروز نسل جوان در کنار پیشکسوتان جبهه و جنگ قرار نمی‌گرفتند.

 

این فرمانده دفاع مقدس ادامه داد: ۳۰ سال از قطعنامه و ۳۸ سال از آغاز جنگ تحمیلی  می‌گذرد، در این سال‌ها ملت ما با سربلندی از تمام اتفاقات و حوادث عبور کرده‌ است.

 

مولوی بیان کرد: امروز رژه وحدت نیروهای مسلح با همکاری بسیج مردمی برگزار می‌شود تا به‌دشمن تفهیم کنیم که این ملت پای آرمان‌هایش ایستاده است.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.