جشن عاطفه‌ها در داورزن برگزار شد

مراسم حمایت از دانش‌آموزان نیازمند امروز با حضور دانش‌آموزان، معلمان و مسؤولان شهرستان در مدرسه ابتدایی حکمت داورزن برگزار شد.

 

در این‌ مراسم دانش‌آموزان هدایای خود را برای همکلاسی‌های نیازمند خود در صندوق‌ها انداختند و این کمک‌رسانی را یک صدا جشن‌گرفتند.

 

در این مراسم رئیس‌کمیته امداد امام خمینی(ره) داورزن گفت: چند مدرسه به‌عنوان پایلوت در سطح شهرستان این مراسم را جشن‌گرفتند و دیگر مدارس نیز هدایای نقدی خود را در اختیار مدیران قرار می‌دهند.

 

هادی امیدیان افزود:کمک‌های هر مدرسه برای دانش‌آموزان نیازمند همان مدرسه هزینه می‌شود.

 

وی ادامه‌ داد: داورزن دارای ۳۸ روستا است که بیشترین جمعیت روستانشین را داراست و مدارس نیز نیازمند حمایت بیشتر است که باید با رویکرد مناطق محروم به آن نگاه‌کرد.

 

رئیس آموزش‌وپرورش‌داورزن نیز در این مراسم از کمک ۱۰۰ میلیون ریالی یک خیر داورزنی به مدارس شهرستان و دانش‌آموزان نیازمند خبر داد.

 

حسین خرم‌پور افزود: امروز تعداد ۳ هزار بسته لوازم‌التحریر نیز از دفتر حسین مقصودی نماینده مجلس به تمام دانش‌آموزان شهرستان هدیه داده شد.

 

فرمانده بسیج دانش‌آموزی داورزن نیز در این مراسم‌گفت: تعداد زیادی کیف مدرسه و لوازم التحریر ایرانی،اسلامی بین دانش‌آموزان نیازمند شهرستان داورزن که در کمپین “مثل فرزندخودم”جمع‌آوری شده‌ بود، توزیع شد.

 

مهدی طزری‌ افزود: این اقلام با کمک‌های آستان قدس رضوی، آموزش‌وپرورش و خیرین به مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال کیف و لوازم التحریر ایرانی ـ اسلامی تهیه شده و به دانش‌آموزان اهدا شد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.