امنیت پایدار اجتماعی در گرو تلاش‎ نیروی انتظامی است

امام جمعه داورزن امروز در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در داورزن با گرامیداشت فرا رسیدن هفته نیروی‌انتظامی؛ گفت: امروز امنیت پایدار اجتماعی ایران اسلامی مرهون خدمات ارزشمند و تلاش‌های شبانه‌روزی نیروی‌های خدوم انتظامی، نظامی و امنیتی است.

 

حجت‌الاسلام جواد علی‌زاده افزود: به برکت نیروی انتظامی و نظامی‌است که اقتدار ایران‌ اسلامی در سطح جهان می‌درخشد و دشمنان بر این قدرت احترام می‌گذارند.

 

وی ادامه داد: مردم و جامعه همواره قدردان زحمات نیروی انتظامی هستند و نیروی انتظامی امنیتی را که به‌برکت امام(ره) و مقام معظم رهبری به دست آمده است حفظ می‌کنند.

 

فرمانده انتظامی داورزن نیز در این مراسم با اشاره به امنیت در جامعه؛ گفت: امنیت مقوله حیاتی است و تا زمانی که هست، احساس نمی‌شود.

 

جمشید بدری افزود: برای امنیت پایدار، پلیس به‌عنوان فرزندان شما باید به‌خوبی عمل‎ کند و این حمایت و حضور در مردم صحنه است که می‌تواند این امنیت را پایدار کند.

 

گفتنی است؛ در انتهای مراسم تعدادی از عوامل برتر نیروی انتظامی شهرستان از نیروهای‎کادری و سربازی، جانبازان و خانواده شهدای نیروی انتظامی تقدیر شد و در  نیز رژه موتوری نیروی انتظامی در محل بلوار امام رضا(ع) داورزن برگزار شد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.