مجلس در FATF مصلحت ملت ایران را در نظر نگرفت

امام جمعه داروزن با تأکید براینکه نمایندگان مجلس در تصویب لایحه FATF  مصلحت مردم ر درنظر نگرفتند، گفت: طرح FATF  با وجود مخالفت مراجع عظام، علما، دانشجویان و قشر عظیمی از جامعه در مجلس شورای اسلامی رای‌ آورد که بسی جای تاسف و نگرانی‌ است.

حجت‌الاسلام جواد علی‌زاده ادامه داد: چرا باید طرح یا لایحه‌ای که به ضرر ما می‌تواند باشد در مجلس رأی ‌آورد؟ ولی طرح مهم شفافیت آرای نمایندگان رای نیاورد، اینجا است که مردم باید بدانند نمایندگان آن‌ها آیا طرح‌هایی را که تصویب می‌کنند به نفع آنان است.

وی تصریح کرد: شفافیت اطلاعات بانکی ما برای دشمنان به‌ویژه آمریکای جنایتکار که اعلام جنگ اقتصادی علیه این نظام الهی‌کرده، آیا کمک به این نظام الهی‌است یا کمک به دشمن؟

امام جمعه داورزن بیان کرد: چرا تجربه تلخی که در برجام که آن‌  همه هزینه‌های سخت برای ملت انقلابی ما به همراه آورد مورد عبرت واقع‌نشده و اصرار عده‌ای از نمایندگان به خصوص لیست امید واصلاح‌طلبان واین همه عجله برای تصویب این لایحه چه بود؟ آیا این‌گونه عملکردها خیانت به خون شهدا نیست؟ آقایان به دنبال چه اهدافی هستند؟

وی گفت:ما از شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت نظام به جد خواستاریم تا این لایحه خطرناک را رد و از ضرر بیشتر علیه این مردم عزیز جلوگیری‌کند و همه باید در انتخاب نمایندگان و مسؤولان خود دقت ‌کنیم تا شاهد چنین مشکلاتی در جامعه خود نباشیم که اگر دقت نکنیم هزینه‌های سختی خواهیم‌پرداخت.

امام جمعه ‌داورزن درادامه با تسلیت شهادت مظلومانه کریم اهل بیت(ع) امام حسن مجتبی(ع)در هفتم صفر ابرازداشت: امام مجتبی(ع) با صلح تاریخی خود اسلام را حفظ ‌کردند وجان شیعیان را از فتنه معاویه نجات‌دادند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.