نمایندگان بر اصلاح برخی قوانین تلاش‌کنند/ لزوم ارتقا اداره فرهنگ وارشاد و استقرار محیط زیست در داورزن

فرماندار داورزن

نمایندگان بر اصلاح برخی قوانین تلاش‌کنند/ لزوم ارتقا اداره فرهنگ وارشاد  و استقرار محیط زیست در داورزن

فرماندارداورزن صبح امروز در جلسه‌ی شورای اداری شهرستان در جمع مسئولان و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت:نمایندگان برای اصلاح برخی قوانین دست وپاگیر تلاش‌کنند تا روند خدمت به مردم تسریع شود.

به گزارش داورزن نیوز،غلامعلی پیش بین افزود:قوانینی وجود دارد که در تعارض به قوانین دیگر مانع توسعه شده و در اجرای آن توسط عوامل اجرایی مشکلاتی را ایجاد می‌کند.

وی با بیان اینکه تمرکز دشمن بر ایجاد نارضایتی‌های داخلی است بیان‌داشت:مسئولان تلاش‌کنند با استفاده از اختیارات خود قوانین را به نفع مردم تفسیر نمایند و استاندار نیز برخرید اقلام مورد نیاز مسئولان توسط شخص خودشان در محل خدمت تاکیدکرده‌اند.

عضو شورای اسلامی روستای مهر نیز از چگونگی حضور مدیرکل میراث فرهنگی خراسان رضوی در شهرستان گلایه کرد وگفت:یک روز تمام وقت اعضای شورای اسلامی روستا گرفته شده است تا ایشان با اطلاع قبلی حضور یابند اما وی به قصد شهرستان دیگر به داورزن نیامد و ساعت ۴بعد ازظهر معاونین ایشان حضور یافتند.

حسین پوراسماعیلی‌گفت:وقتی مسئولی برای جایی اعلام حضور می‌کند مردم و مسئولان محلی نیز از امکانات موجود برای میزبانی هزینه می‌کنند اما این بی احترامی ها به مردم قابل تامل است.

فرماندار داورزن پاسخ داد:برخی مدیران‌کل برای آمدن به داورزن با قصد سفر به شهرستان های دیگر به اینجا می آیند و این گلایه منتقل شده است و استاندار محترم تذکر لازم را داده‌اند که سفر به هر شهرستان باید مختص همان جا باشد.

مسئول دفتر نمایندگی فرهنگ و ارشاد داورزن نیز ابراز داشت:گزارش سه ساله مکتوب این نمایندگی با حمایت مردم برای وزیر و مدیرکل ارسال و رتبه اول استان را بدست آورده است.

محسن توکل افزود:این گزارش تاییدی بر ظرفیت های منطقه برای ارتقای دفتر نمایندگی به اداره بوده که حق مردم شهرستان است.

رئیس حوزه قضایی داورزن نیز با بیان این‌که پرونده های محیط زیستی زیادی وجود دارد که برای رسیدگی نیازمند وجود این اداره در شهرستان است.

رضا سیدآبادی ابراز داشت:استقرار یک نمایندگی یا اداره محیط زیست نیاز مبرم شهرستان داورزن است که باید با پیگیری های لازم این مهم عملی شود.

در ادامه این جلسه بر روند تسریع آبرسانی به چند روستای شهرستان تاکید شد و کیفیت نان در منطقه و وضعیت مسکن مورد بررسی قرار گرفت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.