شهرک صنعتی داورزن آماده سرمایه گذاری است/ احداث نیروگاه ۵۴۶ مگاواتی در داورزن

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس

شهرک صنعتی داورزن آماده سرمایه گذاری است

نماینده مردم سبزوار داورزن و عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس صبح امروز در حاشیه شورای اداری شهرستان داورزن اظهار داشت:زیرساخت‌های لازم در شهرک صنعتی داورزن به اتمام رسیده است و سرمایه‌گذاران می‌توانند برای سرمایه‌گذاری اقدام‌کنند.

به گزارش‌داورزن‌نیوز، حسین مقصودی افزود:داورزن دارای ظرفیت‌هایی نظیر داروهای گیاهی،آثارتاریخی و گردشگری با عبور سالانه ۲۰میلیون زائر و مسافر است که این ظرفیت‌ها هنوز مغفول مانده است که نیازمند یک کنسرسیوم برای بهره‌مندی این ظرفیت‌ها  با حضور دولت،سرمایه‌گذاران و بخش خصوصی است.

وی به احداث نیروگاه ۵۴۶مگاواتی در داورزن اشاره کرد و گفت:قراردادها بسته و ضمانت نامه ها از بخش خصوصی گرفته شده که با احداث این نیروگاه ۱۲۰۰نفر مشغول کار می شوند.

مقصودی همچنین با اشاره به ارتقای مرکز درمان بستر داورزن به بیمارستان ابراز داشت:مسیر جاده ای شهرستان با ظرفیت بالای تردد نیازمند ارتقای بخش درمانی به بیمارستان است که طی بازدید وزیر بهداشت و درمان در سال گذشته،دستورات لازم داده شده است.

عضو کمیسیون شوراها در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همدلی و اتحاد می تواند مشکلات مردم را حل کند بیان داشت:اگر اختلافاتی بین مسئولان یا شوراهای اسلامی وجود دارد در مجموع عامل تقصیر نماینده عالی دولت شناخته می شود که باید تلاش کند این مسائل حل و فصل شود.

وی ابراز داشت:ولایت و انقلاب خط قرمز های مردم هستند و ملت اگر به نتیجه برسند مسئول یا نماینده ای کارایی ندارد آن را کنار می گذارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.