شرایط امروز کشور از ابتدای انقلاب تاکنون قابل مقایسه نیست/شهرک صنعتی داورزن نیازمند سرمایه‌گذاری است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی

شرایط امروز کشور از ابتدای انقلاب تاکنون قابل مقایسه نیست

نماینده مردم سبزوارداورزن وعضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگارداورزن نیوز اظهارداشت: شرایط امروز کشور با شرایط،از ابتدای انقلاب تاکنون قابل مقایسه نیست.

رمضان‌علی سبحانی فر افزود:دشمنی امریکا از ابتدای انقلاب تاکنون برهمه محرز بوده،اما مانند امروز نبوده است،به نحوی که از جنگ رودر رو ،برنامه هسته‌ای و توطئه‌های دیگر به نتیجه نرسید و اکنون با تحریم های یک جانبه می خواهد مقابله کند.

وی ادامه داد:ستاد جنگ در خزانه‌داری امریکا،با ایجاد عملیات روانی و کمک مخالفان داخلی و خارجی،افراد ناآگاه و آمد نیوز و همراهان با آنها توانسته است تا حدودی نیز موفق شود تا یک جبهه علیه کشور ایجاد نماید.

سبحانی‌فر با بیان این‌که کارگزاران برای رفع نارضایتی‌ها باید تلاش کنند بیان داشت:مسئولان یک شهرستان باید با همدلی و مشورت و کمک یکدیگر مشکلات را حل کنند و با تدبیر نسخه همان منطقه را بپیچند.

وی افزود:به جای رفتن به حواشی به ظرفیت های منطقه خدمت بپردازیم و شهرستان داورزن با وجود جاده ترانزیتی می‌تواند زمینه های مناسبی برای گردشگری و ایجاد اشتغال باشد.

نماینده مردم داورزن با اشاره  به شهرک صنعتی‌ شهرستان گفت:زیرساخت‌های لازم برای راه‌اندازی این ناحیه صنعتی انجام شده است و نیازمند حضور سرمایه‌گذاران است.

وی همچنین به پروژه نیمه تمام مجتمع فرهنگی دکترشریعتی مزینان اشاره کرد و ابراز داشت:برای وزیر فرهنگ و ارشاد شرح موضوع شده است و ایشان تکمیل آن را در دستور کار قرار داده اند تا از محل اعتبارات متمرکز برای اتمام آن بودجه در نظرگرفته شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی پیرامون گردشگری منطقه ابراز داشت:آثار تاریخی زیادی وجود دارد که می تواند با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی ،اشتغال ایجاد کند و کاروانسراها در شهرستان درحال واگذاری به بخش خصوصی هستند.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.