مسئولان به صنایع کوچک توجه ویژه داشته باشند

امام‌جمعه داورزن

مسئولان به صنایع کوچک توجه ویژه داشته باشند

حجت‌الاسلام جواد علی‌زاده درخطبه نمازجمعه داورزن که درمحل مصلی‌موقت شهرستان برگزارشد به‌مناسبت روز صنایع کوچک اظهارداشت:صنایع کوچک نقش مهمی در اقتصاد کشور دارد که این نیازمند حمایت دولت وبانک‌ها در توسعه این صنایع است.

وی با بیان این‌که طبق آمارصنایع کوچک ۵۰%اشتغال کشور را تشکیل می‌دهد افزود:بایدهمه از فعالان،صنعتگران،کارآفرینان،فعالان اقتصادی کشور در راستای اقتصاد مقاومتی وتولید کالای ایرانی تلاش می‌کنند به هر طریقی که می‌توانند حمایت کرده تا اقتصاد کشور بهبود یابد.

امام جمعه‌داورزن روز مقاومت اسلامی را گرامی‌داشت وگفت:سال‌روز پیروزی مقاومت ۳۳روزه حزب‌الله لبنان در مقابل رژیم جعلی صهیونیستی که به جنگ تموز شهرت دارد توسط نقشه جامع آمریکا،انگلیس،فرانسه،اسرائیل،مصر،عربستان طراحی شده بود ،در نهایت،پیروزی غرورآفرین حزب الله را به همراه داشت وهمه‌ی نقشه دشمن شکست خورد.

وی ادامه داد:راه نجات جهان اسلام هم امروز مقاومت وایستادگی است که این فرهنگ ارزشمند را در فلسطین،یمن وسوریه می بینیم.

خطیب جمعه‌داورزن در ادامه سخنان جمعه خود به صفت متقین درکلام امیرالمؤمنین(علیه السلام)اشاره‌کرد وافزود: خداوند با کسانی است که تقوا پیشه کنند و نیکوکارند.

وی گفت:نکته مهم آن که خداوند متعال چون غنی بالذات وهیچ نقصی ندارندوکمال مطلق است اطاعت بندگان نه چیزی به او اضافه ونه معصیت بندگان ،چیزی از عظمت او کم می‌کند.

علی‌زاده ادامه داد: آن چه مسلم است ثمره عبادت برای خود بندگان است چون عبادت ثمراتی و آثاری دارد و عبادت نشانه سپاس‌گزاری وتشکراز نعمات بیکران الهی است وکسانی که اهل عبادتند دارای معرفتند که نشانه کمال انسان است وخداوند چنین بندگانی را دوست دارد.

وی گفت: عبادت سبب تکبر انسان نمی‌شود وانسان همیشه خود را بدهکار در دستگاه الهی می‌داند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.