مسئولان برای حل مشکل اقتصادی به سخنان رهبری توجه کنند

به گزارش‌خبرگزاری فارس ازداورزن،حجت‌الاسلام جواد علی‌زاده درخطبه نمازجمعه داورزن که درمحل مصلی‌موقت شهرستان برگزار شدبا اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در جمع مسئولان دولتی اظهار داشت:مسئولان برای حل مشکل اقتصادی به سخنان رهبری توجه کنند و از هیچ تلاشی فروگذار نباشند.

 

وی افزود:روحیه قوی،انگیزه،شجاعت وعزم راسخی را  که مقام معظم رهبری شرط موفقیت مسئولان درهمه عرصه ها دانستند نیازمند تلاش برای رسیدن به این مهم است که باید مورد توجه همه مسئولان قرار گیرد.

 

علی‌زاده ادامه داد:عملکردمثبت دولت می تواند در نظرمردم ،تصویری توانا،کار آمد وتلاش گر را نشان دهد که نفس تلاش‌گری بارقه‌ی امید و نشاط را برای مردم به ارمغان می‌آورد.

 

امام جمعه داورزن با تاکید بر سخنان رهبر معظم انقلاب ابراز داشت:ضرورت برخورد قاطع با متخلفان از توصیه های رهبر معظم انقلاب بود که در هر سطحی که هستند با تخلفات برخورد شود و این می‌تواند در عمل‌کرد مثبت دولت و ایجاد روحیه نشاط و امید،بر مردم تاثیر فراوانی داشته باشد.

 

وی گفت:تلاش دشمن برای جدایی دین از سیاست است که با آمدن جمهوری اسلامی ایران این برنامه باطل شد و معامله قرن وسیاست شیطانی که آمریکا در فلسطین در نظر گرفته است به توفیق الهی هرگز تحقق پیدا نخواهدکرد وشهر مقدس بیت المقدس پایتخت فلسطین وقبله اول مسلمانان برای مسلمان ها باقی خواهدماند واین خواب آشفته اتفاق نخواهدافتاد.

 

خطیب جمعه داورزن در ادامه به آفت‌هایی که به تحکیم خانواده آسیب می‌رساند اشاره‌کرد و افزود:یکی ازآسیب ها در شروع زندگی مهریه‌ی بالاست واین مسئله سبب می‌شوددر ادامه زندگی انسان آسیب ببیند.

 

وی گفت:تحقیرکردن و بخل مرد در خانواده رابطه صمیمانه در خانواده را برهم می زند و درخواست از شوهر بیش از توان اوتوسط همسر و خود آرایی برای غیرمی‌تواند آسیب جدی به کانون گرم خانواده وارد نماید.

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Fatal error: Call to undefined function setPostViews() in /home/davarzan/public_html/wp-content/themes/SilverOrchid/single.php on line 52