مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی داورزن

معاون هماهنگ‌کننده‌انتظامی‌خراسان‌رضوی‌گفت:وظیفه هر مسئول ارتقای سطح رضایتمندی مردم است

به گزارش خبرنگار داورزن نیوز،سرهنگ محمدمهدی نوروزی در مراسم تکریم و تودیع فرمانده انتظامی داورزن صبح امروز در سالن اجتماعات دکتر علی شریعتی شهرستان اظهار داشت:نظام ما نظام مردمی است که با تلاش و ایثار‌ و اهدای خون چندین هزار شهید به ثمر رسیده است.

وی افزود:نظام متعلق به مردم است و مسئولان به عنوان خادمان مردم هستند و انجام هرماموریتی برای ایجاد امنیت و نظم متعلق به همه است.

نوروزی در ادامه گفت:ماموریت ها باید با استفاده از ظرفیت‌های مردم و توانمندی‌های معتمدان و ریش‌سفیدان در حل مشکلات اجتماعی وایجاد امنیت انجام گیرد و همه‌ی اقشار بایددر حوزه‌های اجتماعی مشارکت داشته باشند.

وی با بیان اینکه فرماندهان یا مسئولان نباید متکی به ظرفیت‌های اداری و سازمانی باشند تصریح‌کرد:همه باید با تکیه بر ظرفیت‌های مردمی در پاسداری از ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی در سایه‌ی کار جهادی و تفکر بسیجی عمل و تلاش‌کنند.

معاون هماهنگ‌کننده انتظامی‌خراسان‌رضوی با اشاره به اینکه شهرستان‌داورزن یک شهرستان نوپا با توانمندی‌های شهرستان قدیمی است ابراز داشت:انسجام و هماهنگی مدیران با یکدیگر می‌تواند برای رفع مشکلات مردم موثر باشد و همه در چهارچوب انجام وظایف خود باید در راستای خط‌مشی،آرمان‌های امام (ره) و منویات مقام معظم هبری و رضایت مردم گام بردارند.

امام جمعه داورزن نیز در این مراسم با تقدیر از نیروهای انتظامی و مسلح گفت:همه باید سرباز ولایت باشیم و در مقام عمل بکوشیم.

حجت الاسلام جواد علی‌زاده افزود:امروز وضعیت کشور بسیار حساس است و با اعتماد مردم نسبت به مسئولان،مسئولیت ویژه و سنگینی بردوش آنان است و در این دوره کوتاه ریاست ،فرصت های خدمت را از دست ندهیم.

وی افزود:همه با تدبیر بیشتر و حضور گسترده تلاش کنند تا بر مشکلات کشور غلبه نمایند.

فرماندار داورزن نیز با بیان این که نیروی نظامی و انتظامی نقش مهمی در امنیت کشور را داراست‌گفت:ایجاد احساس امنیت با حضور نیروی انتظامی در جامعه نشان از جایگاه مهم این نیرو است که چه بسا این احساس از خود امنیت بالاتر است.

سیدغلام‌علی پیش‌بین افزود:فرمانده انتظامی داورزن عمده کار امنیت در شهرستان را به سمت حوزه اجتماعی سوق داده بود و توانسته بود با کمک مردم این امنیت را حفظ کند.

فرمانده انتظامی داورزن نیز با ابراز این‌که داورزن بر اساس تقسیمات کشوری از آن به عنوان یک شهرستان برخوردار یاد می شود نه تنها یک شهرستان برخوردار نیست بلکه یک شهرستان ضعیف و محروم است ابراز کرد:وقتی مجموعه ما در داورزن شروع به کار کرد فکر نمیکردیم بتوانیم مثل امروز خدمات صددرصدی را با امکانات کم درشهرستان ارائه دهیم.

سید جمال معتمدالشریعتی افزود:در سه سال اول که سال های شروع کار است اغلب سال های پرتنشی است اما هیچ وقت فکر نمی‌کردیم بتوانیم مشکلات زیادی که در زمینههای مختلف وجود دارد را با همکاری مردم و دیگر مسئولان مدیریت کنیم.

وی گفت:داورزن شهرستانی است که تنش های مردمی در حداقل قرار دارند و مدیرانش با همدلی و درکنار مردم کار می‌کنند و هرجا که محدویت‌های قانونی اعمال کردیم مردم از ما صادق‌تر بودند وازهیچ کمک و همکاری مضایقه نکردند و نتیجه آن این شد که امروزه داورزن امن ترین شهرستان کشور محسوب می شود.

وی ادامه داد:برای راه اندزی یگان های انتظامی،اعتبارات دولتی در حد صفر بود اما مردم و خیران شهرستان با وجود محرومیت و گرفتاری های زیاد،خشک سالی،نبود شهرک و کارگاه های صنعتی،کشاورزی صنعتی و… آن چه داشتند در طبق اخلاص گذاشتند ونزدیک به یک میلیارد تومان برای استقرار یگان ها کمک کردند.

معتمدالشریعتی اظهار کرد:امروز به جرات می‌توانیم بگوییم هر خدمات انتظامی را در شهرستان با کمک مردم راه اندازی کرده ایم و پلیس راهور،دفتر آموزشی راهنمایی و رانندگی،پلیس+۱۰،دایره اماکن،پلیس اطلاعات از جمله اداراتی است که به مردم در سطح شهرستان خدمات دهی می‌کند.

در پایان مراسم از زحمات سرهنگ سیدجمال معتمدالشریعتی تقدیر و سرهنگ جمشیدبدری به عنوان سرپرست نیروی انتظامی شهرستان داورزن منصوب شد.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Fatal error: Call to undefined function setPostViews() in /home/davarzan/public_html/wp-content/themes/SilverOrchid/single.php on line 52