تغییر در کابینه دولت ضروری است

امام‌جمعه داورزن گفت:تغییر در کابینه دولت ضروری است

 به گزارش داورزن نیوز،حجت‌الاسلام جواد علی‌زاده درخطبه نمازجمعه داورزن که درمحل مصلی‌موقت شهرستان برگزار شدبااشاره به دیدار رهبرمعظم انقلاب با دانش آموختگان سپاه در دانشگاه امام حسین(علیه السلام) اظهار داشت:ایشان انقلاب را ریشه دار وآینده دار دانستندو برای برون رفت از وضعیت موجود کشور نکات ارزشمندی را بیان کردند.

وی افزود: صبر وتقوی وباقی ماندن در صحنه است که سبب می شود دشمنان با همه کیدی که آماده کرده اند در برابر شما هیچ غلطی نتوانند بکنند.

وی با اشاره به مسائل اخیر ارزی وبازار طلاابراز داشت:متاسفانه در بخش هایی سوءتدبیر بود،فردی چندهزار سکه می‌خرد وفضای بازار را ملتهب می کند.انتظار می رود مسئولان با سرعت فضای اقتصاد را از این وضعیت خارج کنند ودرصورت نیاز تغییراتی در کابینه ایجاد شود.

امام جمعه داورزن گفت:اما دراین وضعیتی که همه دشمنان متحد برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران هستندباید با وحدت وهمدلی نقشه دشمنان را خنثی کنیم.چون هدف دشمن ایجاد ناامنی واغتشاش در فضای کشور است که باید مردم عزیز ما بسیار هوشیار باشندکه در مسیر هدف دشمن گام برندارند که به ضرر همه ما تمام خواهد شد.

خطیب جمعه داورزن با بیان این که یکی از اصول تحکیم خانواده تغافل است بیان کرد:دواصطلاح داریم:یک غفلت که مذموم است ویک تغافل که ممدوح است.

وی ادامه داد:غفلت یعنی عدم توجه صحیح نیست وحضرت علی(علیه السلام)فرمودند:مومن باید مواظبت کند غافل نشودوبه مجلس گناه نرود‌‌ واین که یک شب هزار شب نمی شود صحیح نیست.

وی گفت:گاهی عده ای با حضور در یک مجلس گناه عادت به گناه می کنند وعده ای با یک سفر به حرم ها یا مناطق جنگی زندگی جدیدی آغاز می کنند.گاهی با یکسال زندگی در شهر بزرگی حجاب را کنار می گذارد این غفلت است وباید از ایمان خود حفاظت کنیم، اما تغافل یعنی چشم پوشی از بعضی مسائل ومشکلات در خانواده که کاری حکیمانه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Fatal error: Call to undefined function setPostViews() in /home/davarzan/public_html/wp-content/themes/SilverOrchid/single.php on line 52