کار مجلس قانون گذاری برای حل مشکلات مردم است

امام جمعه داورزن

کار مجلس قانون گذاری برای حل مشکلات مردم است

امام جمعه داورزن گفت:کار مجلس قانون گذاری برای حل مشکلات مردم به ویژه رفع مشکلات طبقات ضعیف است.

به گزارش خبرگزاری فارس از داورزن،حجت‌الاسلام جواد علی‌زاده در خطبه نماز جمعه داورزن که در محل مصلی موقت شهرستان برگزار شدبااشاره به دیدار رهبرمعظم انقلاب با نمایندگان مجلس اظهار داشت:مقام معظم رهبری با بیان اینکه شما برای خدمت به مردم سوگند خورده اید فرمودند:کار مجلس قانون گذاری برای حل مشکلات مردم به ویژه رفع مشکلات طبقات ضعیف است.

وی افزود:نکته مهمی که در کلام رهبر عزیزآمده رسیدگی به طبقه ضعیف جامعه است چون همین طبقات ضعیف وپا برهنگان هستندکه مدافع انقلابند.

وی با بیان این که امام(ره) هم کوخ نشینان را بر کاخ نشینان برتری می دادندوخود را خادم اینان می دانستند گفت:قوانین مجلس باید به گونه ای باشد تا این قشر از جامعه احساس رضایت از این حکومت الهی کنند نه آنکه خدای نکرده مجلس از ثروتمندان حمایت کند وفقرا فراموش شوند واین وظیفه مهم مجلس است.

امام جمعه داورزن با اشاره به دیگر سخنان رهبری پیرامون مبارزه با پولشویی در بانک ها ابراز داشت:ما باید مستقل از دیگران برای خود قوانین مورد نیاز خود را تامین کنیم وتا کی غربی ها به ما دیکته کنندوما تصویب کنیم.

وی افزود:این که یک روز ۲۰۳۰ را می فرستند که ما باید تایید کنیم، سندی که همجنس گرایی،آموزش جنسی برای کودکان ،ممنوعیت آموزش قرآن در مهدها ومدارس ابتدایی وموارد دیگر رامی خواهد وما کشوری که با آن سابقه فرهنگی چه نیازی به دستورات آن ها داریم.

علی زاده ادامه داد:در fatf هم آن ها قادر خواهند بود تمامی ارتباطات مالی وشبکه بانکی کشور را برای آمریکا واضح وشفاف کنند واز طریق اطلاعات دقیقی که در اختیار fatf قرار می دهیم امکان اعمال دقیق تحریم ها را برای این کشور فراهم می کند.

وی گفت:دراین قانون با تروریسم می خواهد مبارزه کند،به نظر آن ها جبهه مقاومت وسپاه قهرمان قدس تروریسم است که باید از نظرآن ها تحریم شود،چرا ما این خود تحریمی را امضا کنیم؟عده ای به دروغ گفتند:رهبری موافق تصویب این قانون است که دراین دیدار رهبری دیدگاه خود را بیان کردند وامیدواریم نمایندگان از هرگروه وحزب به وظیفه خود به درستی عمل کنند.

خطیب جمعه داورزن یکی از اصول تحکیم خانواده را اصل مغفرت وبخشیدن دانست و افزود:معنای این اصل براساس بخشیدن زن ومرد و چشم پوشی از خطاهای هم دیگر است.

وی گفت:در فرهنگ دینی ما عفو وبخشش از مکارم اخلاق است وچون ما معصوم نیستیم،به یقین برخورد ناشایستی در روابط مان ممکن است در زندگی از طرف مرد یازن پیش آید و باید قدرت بخشیدن یکدیگر را داشته باشیم تا کانون خانواده گرم شود.

امام جمعه داورزن با اشاره به دیدگاه قرآن کریم، بخشش را سه مرحله عنوان نمود و گفت:قرآن کریم می فرماید: همدیگر را در مسیر خطاپوشی تا آخرین مرحله یاری کنیدببخشید، سرزنش نکنید وبه یاد خودتان هم نیاورید.

وی افزود:درخانواده ای که حریم همدیگر رعایت شود ،فرزندان شایسته ای تربیت می شوندو در فرهنگ خانواده اسلامی ،بر خلاف فرهنگ غربی که خود خواهی ها حاکم است،خدا حاکم ورضایت الهی مقصود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Fatal error: Call to undefined function setPostViews() in /home/davarzan/public_html/wp-content/themes/SilverOrchid/single.php on line 52