اجتماع بزرگ مردمی صیانت از حریم خانواده در داورزن برگزار شد

هم‌زمان با هفته عفاف و حجاب اجتماع بزرگ مردمی صیانت از حریم خانواده صبح امروزدر مصلی موقت داورزن برگزار شد

 

به گزارش داورزن نیوز،نماینده دفتر ولی فقیه در ناحیه مقاومت سپاه با بیان اینکه قلب و دل انسان حرم امن الهی است اظهار داشت:هر آن چه زمان  می‌گذرد با وجود آسایش های زیاد متاسفانه آرامش‌ها در جامعه کم می‌شود که منشا آن حفظ نکردن حرم امن الهی است.

 

حجت الاسلام حسین علی‌پور افزود:حفظ حجاب و بستن چشم‌ها از نامحرم یکی از مهم‌ترین راه‌های حفظ حرم امن الهی و رسیدن به آرامش است.

 

وی گفت:اولین کسی که از بی‌حجابی متضرر می‌شود خود شخص بی‌حجاب است که امنیت خود را در اختیار دیگران قرار داده‌است.

علی‌پور بیان کرد: جنگ نرم و فرهنگی دشمن بهره‌بردن از تزلزل حریم خانواده است و مطالبات ما این است که باید دولت‌مردان و مسئولان در محیط دانشگاه یا اداری جلوی بی‌حجابی‌هارا بگیرند‌ وامروز پایبندی به اصول مبین اسلام می تواند جامعه را از مشکلات بزرگ نجات دهد .

 

امام جمعه داورزن نیز در این مراسم ابراز داشت:از برکات انقلاب و نظام جمهوری اسلامی حجاب و حفظ حریم خانواده است که باید با حفظ آن قدر‌دان باشیم.

 

حجت الاسلام جواد علی‌زاده  گفت:امروزکه در یک جنگ نابرابر قرار داریم بایددر حفظ این سنگر بکوشیم و مراقب این تاج بندگی باشیم.

 

وی افزود:حفظ حجاب باید با ترویج آن همراه باشد که دشمن به شدت بر کم رنگ کردن این اصل مهم ممارست می کند.

 

علی زاده گفت:جایگاه زن یک جایگاه ارزشمندی است ترویج آن نیز از حریم خانواده آغاز می‌شود و از کودکی فرزندان را باید توجیه و فرهنگ اصول زندگی را در چهارچوب خانواده به آنان آموزش دهیم.

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Fatal error: Call to undefined function setPostViews() in /home/davarzan/public_html/wp-content/themes/SilverOrchid/single.php on line 52