تعویض خط انتقال برای تامین آب شرب ۱۱۰۰ نفر

مدیر امور آبفار داورزن اعلام کرد

تعویض خط انتقال برای تامین آب شرب ۱۱۰۰ نفر

 

انتقال آب

 مدیر امور آبفار داورزن از تعویض خط انتقال مجتمع مهر در راستای رفع مشکل کمبود آب شرب سه روستای بخش باشتین این شهرستان خبر داد.

به گزارش داورزن نیوز،محمد رضا حقانی نسب با اعلام این خبر بیان کرد: با توجه به کمبود شدید آب در فصول گرما و پیک مصرف در روستاهای کوشک باغ، طزر و بالادست روستای مهر موسوم به شهرک مهر و با داشتن ظرفیت تولید آب شرب، به این نتیحه رسیدیم تا ظرفیت انتقال آب را بالا ببریم از این رو اقدام به تعویض و اجرای لوله پلی اتیلن ۲۰۰ در خط انتقال نمودیم.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان داورزن افزود: طراحی پروژه با توجه به تعداد جمعیت و خانوار در زمان خود، با لوله ۱۱۰ از خط انتقال چاه به روستاها صورت گرفته بود و هر چند انتقال آب با تمام ظرفیت انجام می گرفت ولی در اوج مصرف و فصل گرما آب به شهرک بالای روستای مهر و روستاهای طزر و کوشک باغ نمی رسید و این کمبود و گاهی قطع آب باعث نارضایتی اهالی و مشکلات اجتماعی گردیده بود. با این وجود اقدام به اجرای حدود بیش از ۲۰۰۰ متر خط انتقال و احداث ۵ باب حوضچه با ۲شیر هوا، ۲شیر قطع، وصل و اتصالات با اعتبار ۱۱۰ میلیون  تومان از محل صندوق توسعه ملی نمودیم و با پایان این عملیات اجرایی و بهره برداری از آن حدود ۱۱۰۰ نفر در قالب ۲۲۰ خانوار از نعمت آب شرب سالم و بهداشتی بهره مند شدند/

منبع:شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.