قوه قضاییه در برخورد با فساد قاطعانه عمل کند

امام جمعه داورزن گفت: قوه قضائیه در راه مبارزه بافساد با قاطعیت بیشتری برخورد کند.

به گزارش داورزن نیوز،حجت‌الاسلام جواد علی‌زاده در خطبه نماز جمعه داورزن که در محل مصلی موقت شهرستان برگزار شد با گرامی داشت هفته قوه قضاییه اظهار داشت: هفتم تیر،روز شهادت مظلومانه شهید بهشتی و۷۲تن از یاران آن بزرگوار است که منافقان کوردل این جنایت بزرگ را مرتکب شدند.

وی افزود:شهید بهشتی  نماد یک عالم انقلابی اصیل ومجاهد وبصیر بودندکه این بصیرت ومقاومت در مقابل مستکبران برای دشمنان سخت بود.

امام جمعه داورزن ابراز امیدواری کرد: قوه قضائیه راه این شهید عزیز را ادامه دهدو در راه مبارزه بافساد با قاطعیت بیشتری برخورد کند.

وی با اشاره به این که  ملت بیدار وآماده است افزود:این ملت خسته نیست،کسانی که تبلیغ می کنند این ملت خسته است خودشان خسته اند،بی نشاطند واین را تعمیم می دهند و قیاس به نفس می کنند.

خطیب جمعه داورزن با تسلیت فرارسیدن هشتم شوال روز ویرانی قبور ائمه بقیع(علیه السلام) گفت:ریشه این جنایت بزرگ در تفکر انحرافی وهابیت خبیث دارد که امروزه گریبانگیر جهان اسلام است.

وی بابیان این که تکرار این جنایات دوباره بر روی جامعه انسانی در حال تکرار است اظهار کرد:این روزها نیروهای ائتلاف سعودی در یمن مشغول تجاوز وجنایت است وتلاش کردند فرودگاه حدیده را تصرف وتمام ارتباط یمنی ها را بادیگران قطع کنندو آن ها را وادار به تسلیم نمایند،اما با مقاومت جانانه انصارالله مواجه شدندوتلفات فراوانی دادندکه امیدواریم با شکست نهایی آ نها همراه شود.

علی زاده در ادامه خوش اخلاقی ومهربانی در خانواده را از عوامل تحکیم خانواده دانست و افزود:یکی از مشکلات امروزه به ویژه در شهرهای بزرگ به علت های مختلفی از جمله مسائل اقتصادی وضعف ایمانی،بداخلاقی هایی است که درجامعه اسلامی ودرخانواده ها وجود دارد.

وی گفت:خوش اخلاقی جایگاه مهمی درفرهنگ دینی ما دارد به گونه ای که رسول خدا(ص)فرمودند:در روزقیامت آن فرد از شما به من نزدیک تر است که خوش اخلاق ترین شما باشد وبرای خانواده اش بهترین باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Fatal error: Call to undefined function setPostViews() in /home/davarzan/public_html/wp-content/themes/SilverOrchid/single.php on line 52