راهپیمایی روز قدس با حضور آحاد مردم داورزن برگزار شد

همزمان با سراسر کشور
راهپیمایی روز قدس با حضور آحاد مردم داورزن برگزار شد
همزمان با سراسر کشور راهپیمایی روز قدس با حضور آحاد مردم شهرستان داورزن در مرکز این شهرستان برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری فارس از داورزن،روزه داران شرکت کننده در این همایش سیاسی مسیر گلزار شهدای شهر داورزن تا جایگاه نماز جمعه این شهرستان را با دادن شعارهایی راهپیمایی کردند.
در این راهپیمایی تظاهر کنندگان با شعارهای همیشگی مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و شعار الله و اکبر خامنه ای رهبر،آتش به جان مردم،از شرر امریکاست،جنایت اسرائیل جنایت امریکاست،این همه قتل وغارت حمایت امریکاست، حضور قدرتمند خود را در خیابانها در حمایت از مردم فلسطین را به رخ جهانیان کشیدند.
در طول این راهپیمایی ، راهپیمایان با آتش زدن پرچم آمریکا و رژیم صهیونیستی اوج نفرت و انزجار خود را ازاقدامات وحشیانه آنان در کشورهای مسلمان را به نمایش گذاشتند.
امام جمعه داورزن روز قدس را از افتخارات امام راحل دانست و افزود:امام (ره) نگاه اسلام انقلابی را در مردم ایران ایجاد کردندو شعار ایشان دفاع از مستضعفان عالم به ویژه فلسطین بود.
حجت الاسلام جواد علی زاده ابراز داشت:امروز روزه داران با حال و هوای روزه داری با شرکت در راهپیمایی حمایت خودشان را از مستضعفان عالم و مردم فلسطین اعلام می کنند تا با حمایت انقلابی همه مسلمانان از دست مستکبران عالم و اسرائیل جنایت کار نجات یابند.
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه داورزن با بیان اینکه روز قدس،روز اتحاد تمام ملت هاست بیان داشت:امروز روزی است که باید تمام ملت ها برای نابودی جرثومه فسادبه زباله دان تاریخ قیام کنند.
روح الله پسندیده افزود:روز قدس روزی است که اسلام برای کوتاه کردن دست غاصبان صهیونیست به میدان آمده است و امروز همه دنیا شاهدند که این رژیم کودک کش وقاتل رو به زوال و نابودیست و باید دنیا برای نابودی آن قد علم کنند.
معاون فرماندار داورزن نیز روز قدس را میراث ماندگار امام(ره) دانست و ابراز داشت:روز قدس میراث ماندگار و یادگار انسجام آفرین رهبر بزرگ و فقید ایران اسلامی است.
علی رضا عبدالهی گفت:حضور مقتدرانه و وحدت آفرین مردم غیرتمند و عزیز ایران اسلامی در جای جای کشور در لبیک به ندای رهبری شگفت انگیز است.
مدیر آموزش و پرورش داورزن نیز حضور همه جانبه ی مردم روزه دار در راهپیمایی آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان ، حمایت از مظلومان و ستمدیدگان فلسطین عنوان نمود و گفت:امروز روز اعلام انزجار از توطئه‌ها ی رژیم صهیونیستی و محکومیت وحشی‌گری‌های این رژیم و گروه‌های تکفیری و تروریستی بر علیه مردم منطقه است.
محمدحسین خرم پور گفت: مردم ما با حضور خود به آن‌ها می فهمانند که در برابر وحدت، عزت و قدرت امت اسلام محکوم به سقوط هستند و در سراشیبی سقوط واقع شده‌اند.
شهردار داورزن نیز ابراز داشت: روزقدس یک مساله عرب نیست بلکه مساله جهان اسلام و دفتر خونین شجاعت مقاومت اسلامی است و ازاین رو همه مسلمانان درراه آزادسازی قدس شریف می بایست اهتمام بورزند.
سیدمحمد میرسیدی گفت:ملت غیور ایران در روزقدس، ندای آزادی قدس راعلیه مستکبران درسراسرجهان سر می دهند و امروز، روز تجدید بیعت ومیثاق با فرمان تاریخی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) وروز لبیک گفتن به ندای مقام معظم رهبری( مد ظله العالی ) است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Fatal error: Call to undefined function setPostViews() in /home/davarzan/public_html/wp-content/themes/SilverOrchid/single.php on line 52