نوای ملتمسانه مردم داورزن در آخرین شب قدر

به گزارش داورزن نیوز،همزمان با شب بیست وسوم رمضان المبارک و در شب تقدیر مومنان، مشتاقانه در تلاش انجام اعمال این شب مقدس در مصلی نماز جمعه به عبادت پرداختند و با نوای ملتمسانه از خداوند متعال عفو و بخشش طلب کردند.

استاد حوزه و پژوهشگر مذهبی در این محفل معنوی گفت: ویژگی شب قدر امسال در شب جمعه و شب زیارتی اباعبدالله الحسین(ع) است که باید بتوانیم تمام بهره را از فضایل این شب که منزلت آن از دو شب نوزدهم و بیست و یکم بالاتر است ببریم.

حجت‌الاسلام محمد مزینانی با بیان این که چشم دل را باید بیدار کرد و ادعیه و اعمال امشب برای بیداری دل و جان است، بیان داشت: آن چه در طول حیات سیاسی امام علی(ع) بارها از زبان مبارک ایشان شنیده می‌شود واژه مظلومیتی است که امام(ع) داشتند.

وی با بیان اینکه ظلم از جانب دشمن است اما ظلم دوستان بیشتر است افزود: دوستان نادان، بی‌تفاوت و دنیادوست بیشترین بستر ظلم را برای امام و رهبر هر جامعه فراهم می‌کنند.

این استاد حوزه و پژوهشگر مذهبی به انواع ظلم اشاره و تاکید کرد: ظلم معرفتی و عدم شناخت امام جامعه، ظلم فرهنگی و ظلم اقتصادی از برخی انواع ظلم است که بر امام و رهبر جامعه روانی است.

مزینانی گفت: ۱۹ سال است که رهبری برای سال شعار انتخاب می‌کنند به غیر از سه سال اول، باقی سال‌ها شعارها رنگ و بوی اقتصادی دارد اما گوش شنوایی برای اجرای آن پیدا نشده است.

@davarzannewsir

بازدیدها:109
     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.