بزرگترین مشکل کشور اختلاف جریان های سیاسی است

نماینده مجلس در جمع مردم داورزن:بزرگترین مشکل کشور اختلاف جریان های سیاسی است

به گزارش خبرنگار خراسان رضوی ازداورزن،نماینده مردم داورزن و سبزوار در مجلس شورای اسلامی شب گذشته در جمع مردم داورزن در محل مصلی موقت این شهرستان اظهار داشت: ولایت شناسی و ولایت از اصول دین است و در شب‌های قدر باید با بصیرت‌افزایی به مظلومیت علی علیه السلام معرفت پیدا کنیم.

حسین مقصودی با بیان این که در طول تاریخ اسلام هرجا از ولایت فاصله گرفته‌ایم ضربات بیشتری بر ما وارد شده است، افزود: امام علی(ع) در طول ۲۳ سال نبوت پیامبر(ص) مکتب‌سازی کرد تا بتواند جامعه‌سازی کند و امام خمینی(ره) در طی ۱۵ سال تبعید مکتب‌سازی کرد و در فجر ۵۷ توانست انقلاب را به پیروزی برساند.

وی با تاکید بر اینکه مکتب سازی جامعه اسلامی اولین نکته مهم است که باید به آن پرداخت یادآور شد: جریان‌های سیاسی زیادی در زمان امام علی(ع) ظهور کردنداما امام(ع) برای حفظ وحدت ۲۵ سال سکوت کردند و این اتفاق نیز بعد از رحلت امام خمینی(ره) در جامعه امروزی ما رخ داد که بزرگترین مشکلات امروز ما، اختلاف جریان‌هایی سیاسی است.

نماینده داورزن و سبزوار در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: جریان‌های سیاسی و برخی سلطنت‌طلب‌ها یک روز برجام می‌آورند، یک روز FATF را امضا می‌کنند و یک روز ۲۰۳۰ و یک روز حذف یارانه و یا افزایش قیمت بنزین و چندین‌ برنامه دیگر، تا از این طریق بتوانند اهداف خود را به ثمر برسانند.

مقصودی با بیان اینکه خود را منتسب به امام بدانیم ولی ولایت‌مدار نباشیم درست نیست یادآور شد: نماینده ملت هستم نه جریان‌های سیاسی و مفتخرم که نامه سوال از رئیس جمهور را امضا کرده‌ام و مخالف حذف یارانه و افزایش قیمت بنزین بوده‌ام.

بازدیدها:122
     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.