امام جمعه:خصوصیات امام (ره) باید الگوی مسئولان شود

امام جمعه داورزن گفت: خصوصیات امام (ره) باید الگوی مسئولان شودو به آن توجه داشته باشند
به گزارش داورزن نیوز،حجت‌الاسلام جواد علی‌زاده در خطبه نماز جمعه داورزن که در محل مصلی موقت شهرستان برگزار شد با اشاره به سخنان مهم رهبر معظم در سال روز رحلت امام(ره) اظهارداشت:اعتماد به توانایی های مردم و اینکه امام ملت ایران را ملت بزرگ آگاه می دانستند به آنان خوشبین بودنداز ویژگی های بارز امام خمینی(ره) بود اما عده ای امروز متاسفانه در پی تخریب ملت هستند.
وی افزود:امام(ره) حتی یک لحظه به دشمن اعتماد نکردند و به پیشنهاد های دشمن بدبین بودند و بی اعتمادی امام به دشمن از خصوصیاتی بود که باید امروزه مورد توجه مسئولان واقع شود.
امام جمعه داورزن با تاکید بر سخنان رهبری درباره برنامه های دشمن ابراز داشت:فشار اقتصادی، روانی وعملی برنامه هایی است که دشمن با تحریم اقتصادی و نشان دادن نکات قوت به ضعف و ایجاد آشوب درکشوربه دنبال آن است تا به اهداف خود برسد.
وی ادامه داد:در دفاع مقدس دشمن شهرهای ما را با موشک می زد و ما چنین قدرت دفاعی نداشتیم موشک مایه امنیت است اما متاسفانه در داخل عده ای با دشمن هم صدا می شوندکه یا جاهل ونادانند یا خائنند آنها موجودات بد و حقیری هستند.
خطیب جمعه داورزن گفت:امروز کسانی درصددند که یک شکل معیوبی از برجام را بر کشور تحمیل کنند عده ای در داخل تبلیغ می کنند که اگر این نشود،جنگ خواهد شد و این دروغ است.
وی در ادامه به آداب ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت:دستورات ارزشمند رسول خدا(ص)در این باب در خطبه شعبانیه که فرمودند:احترام بزرگتر از دستورات مهم در دین اسلام است و کسی قدر بزرگی را به خاطر سنش بشناسد واورا احترام کند خدای متعال اورا از هراس ونگرانی قیامت ایمن دارد.
علی زاده افزود:متاسفانه امروزه در جامعه ما به خاطرفرهنگ وارداتی,بی احترامی به بزرگترهاپدر ومادر وجود دارد که خلاف سیره اهل بیت(ع)است.
وی گفت: ما انسان ها زندانی اعمال خود هستیم باید خود را از این بندها آزاد کنیم و راه حل آن استغفار وتوبه حقیقی است که دراین شب هاو شب های قدر انجام دادیم.

بازدیدها:139
     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.