صعه صدر رهبری الگوی مسئولان شود

امام جمعه داورزن گفت: صعه صدر رهبری در برابر انتقادات باید برای همه مسئولان الگو شود.

حجت‌الاسلام جواد علی‌زاده در خطبه نماز جمعه که در محل مصلی موقت شهرستان برگزار شد با اشاره به دیدار رهبری با جمعی از دانشجویان اظهار داشت:شرح صدر ارزشمند مقام معظم رهبری در مقابل تندترین انتقادها و تحمل ایشان،باید برای همه مسئولان الگو شود.

وی افزود:تلاش دشمن القای یاس و ناامیدی در فضای جامعه است و عده ای هم متاسفانه در داخل یاس و ناامیدی را انتشار می دهند که بر کار دشمن صحه می گذارند و این انتقاد نیست بلکه ویرانگری بنیاد اعتماد در جامعه است.

علی زاده ادامه داد:دشمن راه های مختلفی را برای ایجاد یاس می کند که تحریف حقایق تاریخی به ویژه درباره رژیم شاهنشاهی،سرپوش گذاشتن بر همه جنایات ساواک و نوکری محض برای امریکا است تا حکومت دیکتاری را تطهیر کنند.

وی گفت:کوچک نشان دادن قوت ها و پیروزی ها و برجسته کردن نقاط ضعف یکی دیگر از تلاش های دشمن تخریب و ضربه زدن به کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران است و در سایه وحدت و ولایت است که می شود مسیر را به سلامت طی کرد.

خطیب جمعه داورزن به مناسبت فرا رسیدن سالروز رحلت امام (ره) ابراز داشت:امام خمینی(ره) احیاگر اسلام ناب محمدی (ص) در عصر حاضر است.

وی در ادامه به اداب روزه داری اشاره کرد و گفت:از مهمترین آداب روزه داری ترک گناه است و اعضا و جوارح انسان نیز باید روزه دار باشد و هرگاه ظرف دل پاک از گناه باشد فیض های الهی جاری می شود.

وی بیان داشت:محافظت از زبان،چشم و گوش از راه های مهم ترک گناه بوده که بر مواظبت آن تاکید شده است

 

بازدیدها:135
     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.