سکوت برخی کشورهای اسلامی درباره فلسطین تاسف آور است

امام جمعه داورزن
سکوت برخی کشورهای اسلامی درباره فلسطین تاسف آور است
امام جمعه داورزن اظهار داشت:سکوت برخی کشورهای اسلامی درباره فلسطین تاسف آور است.
به گزارش خبرگزاری فارس از داورزن،حجت الاسلام جواد علی زاده در سخنان نماز جمعه که در مصلی موقت شهرستان برگزار شدگفت:اعلام پایتختی قدس شریف به عنوان پایتختی اسرائیل جنایتکار حوادث تلخ این ایام است البته عکس العمل های شدیدی توسط فلسطینیان را درباره این مسئله شاهد بودیم ودرهمین ایام تعداد زیادی از مردم فلسطین در دفاع از قدس شریف به شهادت رسیدند.حتی طفل ۸ماهه را به شهادت رساندندکه نشان از اوج خباثت این رژیم جعلی است.
وی افزود:مردم کشورهای مختلف اسلامی این حرکت را محکوم کردند و اعضای شورای امنیت سازمان ملل هم مخالفت خود را با اقدام آمریکا اعلام کردند انتظار می رود سران کشورهای اسلامی با جدیت وقاطعیت از این حق مسلم فلسطینیان دفاع کنند.
علی زاده گفت:سکوت بعضی از کشورهای اسلامی ومتاسفانه ارتباط پنهانی سران این کشورها با اسرائیل سبب شده است که این نتایج وحوادث را در فلسطین شاهد باشیم که بسیار تلخ است.
وی به. مناسبت فرارسیدن سال روز آزادی خرمشهر ابراز داشت:خرمشهر بعد از ۵۸۷ روز اشغال با مجاهدت رزمندگان عزیز آزاد شد.امام(ره)فرمودند:خرمشهر را خدا آزاد کرد.فتح خرمشهر درس هاس زیادی دارد کاری که برای خدا باشد پایان ان نصرت وپیروزی است وفتح خرمشهر برای مردم ما ومسئولان ما می تواند این درس را داشته باشدکه از رهبری اگر اطاعت کنیم وبر خداوند توکل کنیم در تمام جبهه ها چه جبهه اقتصادی،سیاسی وفرهنگی می توانیم بر تمام دشمنان پیروز شویم.
وی افزود:رزمندگان تمام تلاش شان این بود که نائب امام زمان(علیه السلام) از آن ها راضی باشدوتمام تلاش خود را برای اجرای منویات امام بزرگوار انجام می دادند امیدواریم مسئولان ماهم چنین عمل کنند.
خطیب جمعه داورزن ماه رمضان را ماه باعظمتی دانست و گفت:ثمره روزه تقواست و از عظمت این ماه نزول قرآن کریم و قرارگرفتن شب های قدر در این ماه است.
وی با اشاره به کلامی از پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم بیان داشت:درهای آسمان در اولین شب ماه مبارک رمضان گشوده می شود وتا آخرین شب آن بسته نخواهد شد.

بازدیدها:144
     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.