۹۳ درصد بودجه کشور صرف هزینه‌های جاری می‌شود

نماینده مردم داورزن، سبزوار، جوین و جغتای در مجلس شورای اسلامی گفت: ۹۳ درصد بودجه کشور صرف هزینه‌های جاری می‌شود.

به گزارش خبرگزاری داورزن نیوز، حسین مقصودی عصر امروز در همایش بزرگداشت روز شوراها در این شهرستان اظهار داشت: دغدغه‌ها همیشه از دهیار تا نماینده مجلس برای توسعه وجود دارد و باید از ظرفیت‌های خوب شوراها بهره برد.

وی با بیان اینکه با ارزش‌های ۴۰ سال پیش فاصله گرفته‌ایم، اضافه کرد: پدیدآورندگان دهه فجر ۵۷ برای ارزش‌هایی قیام کردند که متاسفانه امروز در جمع مدیران وجود ندارد.

نماینده مردم داورزن، سبزوار، جوین و جغتای در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با نگاه به بودجه سال ۱۳۵۸ می‌بینیم که ۵۲ درصد آن، صرف عمران و توسعه و ۳۸ درصد برای هزینه‌های جاری بوده، اما در سال ۹۶ به سمت تجمل‌گرایی و حذف ارزش‌ها رفته‌ایم و ۹۳ درصد بودجه، صرف هزینه‌های جاری و فقط ۷ درصد برای عمران تخصیص یافته است.

مقصودی ادامه داد: به‌زودی، پروژه نیروگاه ۵۴۶ مگاواتی با حضور وزیر نیرو کلنگ‌زنی می‌شود، این پروژه با اعتبار ۱۵۰۰ میلیارد تومان از محل صندوق توسعه ملی در طی ۲۲ ماه به بهره‌برداری می‌رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Fatal error: Call to undefined function setPostViews() in /home/davarzan/public_html/wp-content/themes/SilverOrchid/single.php on line 52