بهترین راه مقابله با دشمن حمایت از کالای ایرانی است.

امام جمعه داورزن:
بهترین راه مقابله با دشمن حمایت از کالای ایرانی است/ ما با آمریکا درگیر یک جنگ تمام عیار اقتصادی هستیم

حجت‌الاسلام جواد علیزاده در خطبه‌های نماز جمعه که در مصلی موقت این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: امروز اتاق جنگ علیه ما وزارت خزانه‌داری آمریکا است. ما با آمریکا درگیر یک جنگ تمام عیار اقتصادی هستیم و اگر سخن از مذاکره و گفت‌وگو می‌کنند دروغ می‌گویند.
وی افزود: مسئولان توجه کنند این عنوانی که رهبر عزیز برای امسال فرمود یک عنوان تشریفاتی نیست که امسال بگذرد و ما شاهد اتفاق مهمی در این باب نباشیم. مردم عزیز ماهم باید به این مسئله توجه کنند و وجه همت همه ما خرید کالای ایرانی باشد. اگر مردم و مسئولان اهمیت به سخنان رهبری ندهند ضربه خواهیم خورد.
علیزاده یادآور شد: تحریم‌های امریکای جنایتکار برای کشور ما سابقه دارد، هلوکاست را شنیده‌اید هرچند عده‌ای از محققان این مسئله را مورد تردید و انکار قرار دادند، اما انگلیس خبیث یک هلوکاست واقعی در جنگ جهانی دوم در ایران اجرا کرد که مسئله قحطی در ایران بود و میلیون‌ها نفر براثر گرسنگی براثر آن جان دادند.
وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری ابراز داشت: رهبری اشاره کردند کار دیگر آنها تحریک بعضی دولت‌های کم فهم وکم‌توجه است تا ایجاد جنگ میان مسلمانان کنند. البته کسی که با ایران درگیر شود قطعا ضربه خواهد خورد و کار امریکا ایجاد ناامنی است. امریکا به هرمنطقه که پا بگذارد برای مردم بدبختی به همراه می‌آورد.
امام جمعه داورزن به اهمیت و جایگاه خانواده پرداخت و افزود: تشکیل خانواده با ازدواج حاصل می‌آید و آثار مهم آرامش روانی زن و مرد و گسترش نسل بشری در روی زمین است.
وی گفت: یکی از هدف‌های مهم ازدواج به کمال رسیدن زن و مرد و تکامل اخلاق است. انها باید همدیگر را یاری دهند تا به کمالات معنوی و الهی برسند.
علیزاده هدف مهم و اصلی در ازدواج را گسترش توحید دانست و گفت: ازدواج برای تربیت انسان خدامحور و خداپرست در روی زمین است.

بازدیدها:147
     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.