اتمام عملیات حفاری چاه ناحیه صنعتی داورزن

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی از اتمام عملیات حفاری چاه ناحیه صنعتی داورزن خبر داد.

 

مسعود مهدی‌زاده مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد، اظهار کرد: اجرای پروژه‌های زیرساختی و عمرانی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی خراسان رضوی از اولویت اجرایی بالایی برخوردار بوده و تامین و تکمیل این پروژه‌ها با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، انجام شده است.

وی ادامه داد: این پروژه به عمق حفاری ۱۹۰ متر با هزینه‌ای بالغ بر یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال و در مدت دو ماه از محل اعتبارات طرح‌های غیرعمرانی به انجام رسید.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی افزود: ایجاد زیرساخت‌ها و فراهم کردن امنیت حضور سرمایه‌گذاران برای احداث و راه‌اندازی واحدهای صنعتی و تولیدی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان، یکی از دغدغه‌های اصلی شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی است.

مهدی‌زاده‌مقدم بیان کرد: سیستم یکپارچه مدیریت کیفیت در طراحی و نظارت، اجرا و تامین آب همگام با آخرین تکنولوژی و استانداردهای جهانی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی انجام می‌شود و در همین راستا، حفاری این چاه از لوله‌های UPVC مشبک و فولادی به‌عنوان لوله جدار و به‌صورت ترکیبی، برای افزایش عمر چاه و کاهش هزینه‌ها استفاده شده است.

وی خاطرنشان کرد: در پروژه‌های عمرانی هدف‌های کلی، هزینه، زمان کمتر و کیفیت بالاتر، تاثیرات و عملکرد و بهبود روند ساخت توجه ویژه می‌شود و تمرکز بر روی کنترل پروژه با دقت خاصی مورد تحلیل و بررسی قرار می‌گیرد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی یکی از عوامل حضور سرمایه‌گذاران در شهرک‌های صنعتی را  تکمیل و تجهیز زیرساخت‌های عمرانی برشمرد و گفت: با تکمیل زیرساخت‌ها، صاحبان صنایع با رغبت بیشتری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی مستقر می‌شوند و فضای کسب و کار به نحوه موثری شکل می گیرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدامنیتی را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Fatal error: Call to undefined function setPostViews() in /home/davarzan/public_html/wp-content/themes/SilverOrchid/single.php on line 52